• Сьогодні: Середа, 25 Травня, 2022

Сапожко заперечує факт свого офіційного візиту до США

Червень21/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні з’явилася перша офіційна реакція броварського міського голови Ігоря Сапожка щодо інформації про офіційний візит його родини у складі делегації міста Бровари до міста Рокфорд (США, Іллінойс). Нагадаємо, у тижневій подорожі до США міського голову супроводжували його дружина, донька, депутат Ігор Трощенко з родиною та депутат Андрій Крат.

У своїй відповіді на запит активістів “Маєш Право Знати” Ігор Васильович заперечує, що цей візит був офіційним. Як повідомляє міський голова, на час поїздки він офіційно перебував у відпустці, а згаданий візит до міста-побратима Рокфорду носив  приватний  характер, тому жодні кошти з місцевого бюджету на фінансування заходу не виділялися.

Чому під час свого приватного візиту броварський міський голова виступав від імені мешканців міста Бровари, у відповіді виконавчого комітету не уточнюється.

В той же час, як повідомляє на своїй Facebook-сторінці ICEA, Лариса Коваль – президент організації, вручила сертифікати всім членам делегації міста Бровари, в т.ч. і членам родин броварських високопосадовців.

Також в ході візиту до США українська делегація відвідалу Український національний музей у Чикаго:

Зауважимо, що у комунальних ЗМІ, які повинні висвітлювати громадсько-політичне життя міста Бровари, на даний момент не з’явилося жодної інформації про візит броварської делегації до США та про його результати.