• Сьогодні: Четвер, 2 Грудня, 2021

Після розгону Євромайдану досі розшукують двох броварчанок

Грудень05/ 2013
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

дівчата зникліПісля кривавого розгону «Беркутом» мирних мітингувальників на Майдані Незалежності вночі 30 листопада зникло безвісти 34 особи. На щастя, 21 з них вже вдалось знайти, повідомила у своєму Facebook народний депутат Леся Оробець. Серед інших 13 осіб, місцезнаходження яких досі не відомо, на жаль, є дві броварчанки: 16-річна Марина Цебоєва та 18-річна Лілія Хачатурова.

“Маєш право знати” вдалось додзвонитись за номером телефону мами однієї з дівчат,. Однак трубку взяла не пані Світлана, а її подруга – Лілія. Вона повідомила, що мама дівчинки перебуває зараз у дуже важкому психологічному стані й не може розмовляти.

Востаннє з дівчатами говорили 29 листопада. Телефоном вони повідомили, що йдуть на Майдан Незалежності. Однак після нічного розгону спецпризначенцями 30 листопада, за словами жінки, дівчата й досі не вийшли на зв’язок.

На сторінці в соцмережі однієї з дівчат з’явився «статус», що з ними нібито все добре і скоро вони будуть вдома. Однак родина сумнівається, що авторство посту в соцмережі належить саме зниклій Лілії Хачатуровій.

хачатурова

Марина

Рідні дівчат написали заяву про зникнення до броварської міліції, розповсюдили листівки про зникнення дівчат у Києві, а також активно шукають їх в соцмережах. Про зниклих безвісти після 30 листопада, в тому числі й броварських дівчат, вийшли сюжети на телеканалах ТСН та НТН.

Цибоєва Марина – на вигляд 18-20 років, була одягенена в чорний пуховик, темні джинси та чорні черевики до колін. Контактний телефон: 063 600 19 21 Христина (сестра)  та 063 656 16 42 – Світлана (мама).

цибоева
Марина Цебоєва – фото з соцмереж

Хачатурова Лілія – 18 років, за останньою інформацією, була разом з Мариною Цибоєвою на Майдані. За неперевіреною інформацію дівчину бачили 2 грудня.
Контактний телефон: 063 656 16 42 – Світлана (мама Марини)

хачатурова
Лілія Хачатурова – фото з соцмереж

Якщо хтось має будь-яку інформацію про зниклих дівчат, терміново просимо повідомити про це їх рідних за вказаними вище телефонами!