• Сьогодні: П’ятниця, 25 Вересня, 2020

Що у Броварах ремонтуватимуть за бюджетні кошти у 2016 році

Серпень26/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

16 серпня броварський міськвиконком затвердив уточнений перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають капітальному і поточному ремонту до кінця цього року. Відповідне рішення опубліковане на офіційному сайті міської ради. Додатково будуть відремонтовані ліфти, дахи у деяких багатоквартирних будинках та зроблений капітальний ремонт дорожнього покриття 7 вулиць міста.

2 лютого 2016 року виконавчий комітет Броварської міської ради своїм рішенням затвердив перелік об’єктів комунальної власності, що потребують першочергового поточного і капітального ремонту цього року. Проаналізувавши фактичні обсяги робіт та наявність фінансування, міськвиконком 16 серпня 2016 року затвердив деякі зміни до цього переліку.

Як видно із уточнених даних про об‘єкти, додатково буде проведений капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку по вул. Марії Лагунової, 18 (1-4 під’їзди). Ще буде додатково відремонтований шатровий дах в житловому будинку по вул. Сєдова, 7, а також м’яка покрівля в будинку по вул. Короленка, 61 (1, 2, 3, 4 під’їзди).

На початку року планувалося провести капітальний ремонт дорожнього покриття двох вулиць міста, проте, згідно уточненого переліку, такі роботи планується провести також на вулицях: Зазимський шлях, Залізнична, Василя Кириченка та перехрестя вулиць Героїв Небесної Сотні та Гагаріна (із зміною організації дорожнього руху). А от щодо поточного ремонту дорожнього покриття у внутрішньоквартальних та міжбудинкових проїздах, то перелік таких об’єктів дещо звужений: із 17 до 5.

Ліфти і дахи управління житлово-комунального господарства обіцяє відремонтувати до холодів, інші об’єкти інфраструктури міста – до кінця поточного року.

Із уточненими повними переліками об’єктів комунальної власності міста, які планується відремонтувати в 2016 році, ви зможете ознайомитись за цими посиланнями:

  • додаток № 1 – перелік житлових будинків, в яких ліфти підлягають проведенню капітального ремонту;
  • додаток № 2  – перелік житлових будинків, в яких  шатрові дахи підлягають проведенню капітального ремонту;
  • додаток № 3 – перелік житлових будинків, в яких м’які покрівлі підлягають проведенню капітального ремонту;
  • додаток № 9 – перелік внутрішньоквартальних та міжбудинкових проїздів, дорожнє покриття яких підлягає проведенню поточного ремонту;
  • додаток № 11 – перелік вулиць міста, дорожнє покриття яких підлягає проведенню капітального ремонту.