• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

На посаду начальника управління освіти офіційно претендує лише один кандидат – Олександра Олексієнко

Лютий23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На черговому засіданні Громадської ради при управлінні освіти і науки Броварської міської ради 23 лютого говорили про таке:

  • Голова Громадської ради при управлінні освіти Ігор Романенко увійшов у склад виконкому;
  • 1 березня Громадська рада планує заслухати усіх кандидатів на посаду начальника управління освіти;
  • робоча група з інклюзивної освіти (із залученням батьків та громадських активістів) розробила власну програму і планує подавати її на розгляд депутатів;
  • тендери щодо продуктів харчування для броварських шкіл та садочків завершено, йде процес підписання договорів, Громрада планує проконтролювати результати;
  • незважаючи на те, що школярі багато пропустили в навчанні через карантин, весняні канікули у дітей таки будуть;
  • деякі батьки броварських школярів стривожені участю старшокласників у ГО “Молодь ДемАльянсу”, та вважають цю формацію партійним осередком, який заважає діяльності шкільного учнівського самоврядування. В “ДемАльянсі” заявляють: “Жоден член молодіжної організації “Молодь ДА” не є членом партії, в політику ми нікого не втягуємо, у діяльність молоді не втручаємось. І це цілком нормально, коли молодіжні організації складаються з активних школярів, а вони зазвичай зосереджені в шкільних самоврядуваннях”.

Станом на сьогодні документи для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління освіти Броварської міської ради подала лише одна кандидатка, розповів Голова Громадської ради Ігор Романенко. Це – Олексієнко Олександра Миколаївна, 1967 р.н., освіта вища (Київський міський інститут удосконалення вчителів ім. Грінченка), проживає в м.Бровари, вчитель початкових класів вищої категорії, ЗОШ №7 м. Бровари, була також завучем початкових класів, працювала інспектором в Броварському районному відділі освіти, також заступником директора з навчально-виховної роботи Великодимерського середнього загальноосвітнього НВК, член Української Народної Партії, балотувалася за списками “Єдності” в 2002 році, балотувалася в Броварську міську раду  від партії “Єдиний центр” в 2010 році.

Також відомо, що минулого року Олександра Олексієнко мала конфлікт з керівником апарату Броварської РДА Катериною Прянішніковою: тоді чиновниця РДА та екс-член Партії регіонів Прянішнікова намагалась усунути Олексієнко з посади завуча Великодимерського НВК. Конфлікт вилився у судовий позов Олексієнко проти начальника районного відділу освіти Віталія Ткачука, який Олексієнко виграла.

олексієнко

Інші кандидати, якщо й заявляли про своє бажання зайняти крісло головного освітянина Броварів, наразі офіційно ще не зареєстрували свої кандидатури. За словами пана Романенка, в кадровій службі міськради дивуються: чому кандидати зволікають, адже до конкурсу претенденти будуть готуватися по білетах, які видають власне при реєстрації. Нагадаємо, документи для участі в конкурсі можна подати до 29 лютого, адже оголошення щодо конкурсу з’явилося на сайті міськради 28 січня, а прийом документів, за даними кадрового відділу, триватиме місяц.

Не полишають в Громадській раді ідею заслуховування усіх кандидатів і планують зробити громадські слухання після того, як всі претенденти на посаду начальника управління подадуть документи. Дату позачергового засідання Громради, присвяченій знайомству з кандидатами, призначили спочатку на 1 березня о 17:00, потім перенесли на 3 березня, 16:00.

Також на сьогодішньому засіданні говорили про нові кадрові призначення. Нагадаємо, рішенням вчорашньої сесії Голову Громради Ігоря Романенка включили в склад виконкому. В оновлений склад цього колегіального органу тепер входить 23 особи, в тому числі представники від кожної фракції Броварської міськради, обласні депутати, члени громадських організацій та учасники АТО. Коментуючи ситуацію, пан Романенко заявив, що не дивлячись на пропозиції деяких депутатів стати ще й заступником міського голови, він не налаштований йти на держслужбу та брати на себе обов’язки заступника, також він залишиться головою Громадської ради при управлінні освіти і буде продовжувати свою громадську діяльність, сподівається у складі виконкому – більш ефективно.

Відео – ВідеоПрозорість Бровари