• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Міськрада планує провести конкурс перевізників на маршрутах № 5, 9 та 10

Липень10/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська міська рада проведе конкурс на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами № 5, 9 і 10. Заявки на участь прийматимуть із 7 серпня до 7 вересня, а переможців мають визначити 25 вересня. Такий алгоритм дій пропонується у проекті рішення виконкому, який оприлюднено на сайті міськради.

Як зазначено в проекті рішення, конкурс проводять з метою “покращення транспортного обслуговування, якості  пасажирських перевезень, обмеження монополізму при наданні транспортних послуг, а також вибору на конкурентних засадах юридичних і фізичних осіб, які забезпечуватимуть транспортне обслуговування в місті“.

Серед умов до перевізників – їхні автобуси мають бути випущені не раніше 2008 року, мати не менше 19-ти місць, належати до класу А I.  Передбачено, що маршрутки курсуватимуть щоденно безперервно. Інтервал руху між автобусами № 5 – 12 хв., № 9 – 20 хв, № 10 – 45 хв. У вихідні маршрути №№ 9 і 10 курсуватимуть за окремим графіком.

Автобус

Участь у конкурсі для перевізників планується безкоштовною. Документи прийматиме управління економіки Броварської міської ради – із 7 серпня по 7 вересня. Воно також надаватиме консультації з питань проведення конкурсу, – зазначають чиновники.

Засідання конкурсного комітету проектом рішення заплановані на вересень. 8-го числа мають розкрити конверти для перевірки документів, а 25-го – визначити переможців. Обидва засідання призначені на 10:00 в малій залі виконкому (кабінет № 204 по вул. Гагаріна, 15).

Склад комітету не уточнюють, однак відомо, що його очолюватиме заступник міського голови Василь Андрєєв. Він же має укласти договори на перевезення пасажирів із переможцями конкурсу, – йдеться на сайті.

В проекті рішення також визначені маршрути міських перевезень – див. у додатку.