• Сьогодні: Вівторок, 17 Травня, 2022

Сьогодні вранці в результаті обстрілу під Дебальцево загинув броварчанин

Лютий03/ 2015
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

K_a2tYVZeBw
Дмитро Янченко

Сьогодні, 3 лютого близько восьмої години ранку відбувся масований мінометний обстріл позицій українських військових біля Дебальцево. В результаті атаки бойовиків кілька наших солдат отримали поранення. На жаль, не обійшлось і без убитих.

Про це «Маєш право знати» повідомив боєць вузла зв’язку 15 бригади Андрій Нестеренко, який також отримав контузію в результаті обстрілу і наразі перебуває в Артемівську.

Як розповів боєць, серед загиблих є броварчанин Дмитро Олександрович Янченко, 1989 року народження. Як повідомляють броварські волонтери, Дмитро ще влітку пішов на фронт добровольцем, останнім часом перебував на позиціях під Дебальцево. За повідомленням очевидців, під час обстрілу снаряд влучив у землю в кількох метрах від групи бійців, серед яких  був і 25-річний Дмитро.

Крім того під обстріл потрапили бійці 25 батальйону та представники Генерального штабу, серед яких також є загиблі й поранені. Дехто з бійців батальйону потрапив в полон, однак вже у найближчі години українських воїнів можуть обміняти на терористів, захоплених в цьому ж бою українськими військовими.

“Маєш право знати” залишається на зв’язку з броварськими бійцями, що перебувають під Дебальцево та відстежує ситуацію.