• Сьогодні: Середа, 25 Травня, 2022

Дружина броварського бійця: частина 25 батальйону в оточенні під Дебальцевим

Лютий04/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

44444444444444444444444Частина бійців 25 батальйону, серед яких є броварчани, потрапила в оточення в районі Дебальцевого. Про це «Маєш право знати» повідомила дружина бійця броварчанка Тетяна Сичова.

За її словами, солдати перебувають в оточенні вже чотири дні. Її чоловік, командир розвідувальної групи батальйону «Київська Русь», телефоном розповів, що боєприпаси та їжа закінчуються. Їх позиції постійно обстрілює ворог, однак обіцяного підкріплення нема. Разом з групою військових 25 батальйону, за словами п. Тетяни, в оточенні також перебувають також частина бійців 128-ї бригади.

Цю інформацію підтвердив один з бійців «Київської Русі» телефоном: «На даний момент я можу сказати вам: так, вони були в оточенні. Чи вдалось їм вийти, мені наразі невідомо», – зазначив співрозмовник.

Про оточення частини бійців 128-ї бригади напередодні повідомляли низка інтернет-ресурсів з посиланням на волонтерів та самих бійців. Але підтвердження чи спростування від офіційних органів про оточення немає.

Як зазначила Тетяна, остання надія на порятунок бійці вважають розголос ситуації в ЗМІ, адже всі звернення про підмогу командування ігнорує.

“Маєш право знати” й надалі відстежуватиме ситуацію та оперативно повідомлятиме читачів про розвиток подій.