• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Стерилізацією безпритульних собак у Броварах займеться київське підприємство

Листопад09/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Стерилізацією безпритульних собак у Броварах займеться київське комунальне підприємство “Притулок для тварин” – про це на 24-й сесії Броварської міської ради повідомив заступник броварського міського голови Григорій Голубовський.

Пан Голубовський зазначив, що нещодавно було укладено договір з київським КП “Притулок для тварин” і казначейство вже здійснило оплату за послуги з відлову та стерилізації безпритульних собак у місті Бровари. У нашому місті наразі немає власної спеціалізованої служби або клініки, яка могла б виконувати ці роботи.

“Закон забороняє відлов та умертвіння тварин. Можлива лише стерилізація і повернення у той же ареал” – підкреслив заступник міського голови.

За словами Григорія Павловича, вартість відлову, стерилізації, трьох діб реабілітації та повернення однієї собаки на волю коштує близько 1540 грн.

Довідка МПЗ:
“Міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Бровари на 2012-2017 роки” було затверджено на 22-ій сесії Броварської міської ради у липні 2012 року.
В рамках програми у 2012 році з місцевого бюджету заплановано виділити 60 тис грн: 50 тис грн –  на забезпечення проведення стерилізації та післяопераційного утримання безпритульних тварин і 10 тис грн – на  забезпечення засобами ідентифікації (маркування) безпритульних тварин.

У 2013 році також заплановано будівництво притулку для бездоглядних тварин, але коштів на виконання цих робіт наразі не передбачено.