• Сьогодні: Понеділок, 30 Листопада, 2020

Суспільство без насилля, свавілля …. утопія, чи справа кожного?

Листопад29/ 2012
avatar
Молодь за права людини

Благодійний фонд "Молодь за права людини". Зробимо права людини реальністю,а не мрією ідеалістів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

28  листопада  2012 року м. Бровари,  актова зала ЗОШ 1-3 ступеня, відбувся кінопоказ просвітницького фільму „Історія прав людини ”. Діти в захваті. Так просто про таке складне питання, як права людини,  їм ще ніхто не розповідав. Близько 100 учнів передивились запропонований фільм та прослухали лекцію з прав людини, на якій вони ознайомились з основними правами, закріпленими  у Загальній декларації прав людини , прийнятою Організацією об’єднаних націй у 1948 році.

 „Фільм справив на мене сильне враження .– каже один з учнів,– Я дізнався, як важливо дотримуватись прав людини і як  жахливо їх ігнорування. Це було дуже корисно для мене”.  І таких відгуків маса.

Зазначений захід було ініційовано Благодійним фондом „Молодь за права людини ” при підтримці відділу у справах сім’ї та молоді м. Бровари. Простий та зрозумілий текст лекції, цікаве відео не залишили байдужим жодного слухача. Яскраві ролики наглядно демонстрували кожне  з 30- ти прав людини.

Благодійний фонд „Молодь за права людини” з початку 2012 року реалізує свої правоосвітні програми на території Києва та Київської області. Так з початку жовтня було прочитано 19 лекцій  і охоплено близько 1,5 тис. молодих людей. Це переважно учні 10-х та 11-х класів шкіл м. Бровари та Броварського району, а також студенти Броварських навчальних закладів.

Отже, показ просвітницького фільму „Історія прав людини ”, 30- ть роликів відповідно до 30- ти прав, живе спілкування у формі інтерактивну, обговорення таких понять як „відповідальність ”, „група ” сприяє формуванню свідомого суспільства та молоді, що буде активним захисником толерантності та миру.

Активісти фонду і надалі будуть сприяти правової обізнаності молоді, заохочувати їх вивчати та відстоювати свої права.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Питання до організаторів заходу:
  Діяльність фонду “Молодь за права людини” якимось чином пов’язана з Церквою саєнтології? http://old.risu.org.ua/ukr/news/article;4647/

 • avatar
  Lidija Strelchenko
  8 років тому

  “актова зала ЗОШ 1-3 ступеня’` – якої ЗОШ ?