• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

На перетині вулиць Грушевського та Возз’єднання на дорогу впав світлофор

Жовтень22/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

1393724_598943376831112_2112942745_nПерехрестя вулиць Грушевського та Возз’єднання вже давно стало «умовно регульованим»: світлофори тут досить часто виходять з ладу, через що автівкам мало не крадькома доводиться долати небезпечну ділянку, не кажучи вже про пішоходів. Сьогодні ж рух через перехрестя виявився ускладненим як ніколи: на проїжджу частину впоперек дороги впав світлофор, перегородивши таким чином значну ділянку руху. 

Перші повідомлення про НП до сайту «Маєш право знати» надійшли ще близько 13:00 – користувачі соціальних мереж надіслали нам кілька фото з перетину Грушевського та Возз’єднання, на яких було зафіксовано світлофор, що лежав на дорозі. Журналіст “МПЗ” одразу ж вирушив на місце. Горе-світлофор продовжував перегороджувати рух автомобілям та пішоходам, проте ні ДАІ, ні якихось інших відповідальних служб на місці не було. Водночас перестали працювати усі інші світлофори на перехресті – як автомобільні, так і для пішоходів.

DSC_1315

Журналісту «Маєш право знати» довелося стати свідком того, як розгублено дорогу без світлофорів намагалась перейти група школярів молодших класів: неподалік знаходиться школа № 9 і цим перехрестям часто користуються діти. Водії, усвідомлюючи небезпеку ситуації, намагались якомога обережніше рухатись дорогою, проте напругу це все одно не знімало. Ще важче доводилося літнім людям, які фізично не могли подолати металеву перешкоду і були змушені чекати допомоги сторонніх перехожих.

EOgdI5DJpK8

На іншому боці вулиці Грушевського біля дороги лежали залишки рекламної конструкції, яка тут раніше стояла. Враховуючи те, що зламаний світлофор та розбитий «сітілайт» розташовані практично навпроти один одного, цілком вірогідно, що на цьому місці сталося якесь ДТП. Навряд чи світлофор впав без сторонньої «допомоги».

DSC_1311

Наше видання намагалось зв’язатись з Броварським ДАІ, проте жоден з телефонів «даішників» не відповідав. Так само безрезультатними виявилися спроби взяти коментар у начальника відділення ВДАІ Броварського МВ ГУМВС України в Київській області Віталія Нікітенка.

«Маєш право знати» закликає наших читачів, які могли стати свідками падіння світлофора на перетині Грушевського та Возз’єднання, відгукнутися та повідомити, з яких саме причин важка металева конструкція впала безпосередньо на дорогу. Окремо звертаємося до водіїв, чиї відеореєстратори могли зафіксувати цю подію: якщо комусь таки пощастило «схопити» у свої об’єктиви кадри падіння світлофору – будемо дуже вдячні за відео!

У публікації використані фото користувачів “Вконтакте” та “Facebook”

 • avatar
  Pavlik
  9 років тому

  Рекламну панельку збив інший дурбецик , тройку днів назад . Вона заманювала брехливими цінами в “супермаркет” . От їй і дали в табло . Ну, а що ? …

 • avatar
  Vi Tal
  9 років тому

  Светофоры на этом перекрестке на работают не “водночас перестали працювати усі інші світлофори на перехресті – як автомобільні, так і для пішоходів”, а не работают уже давненько, с начала октября точно… Приходится там переходить, забирая ребенка из садика, при этом еще с коляской с грудным. Аж страшно, жду когда машин ни с одной стороны нет…

 • avatar
  Nata_ly
  9 років тому

  так, світлофори тут часто виходять з ладу, і з дітьми переходиш до садочка чи в парк, то чекаєш, поки жодної машини не буде. А ще – вже не в тему цієї статті, але все ж таки – я б звернула увагу на пішохідний перехід біля дитячої лікарні, де кав`ярня. Там немає світлофора, тільки зебра і лежачі поліцейські. А дорогу там переходять найчастіше мами з колясками (йдуть до поліклініки) та діти (йдуть до школи №6). Вранці потік машин великий, і не всі перед зеброю зупиняються. Там аж проситься світлофор з кнопкою.