• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Міський голова пояснив відсутність світла у Броварах останніми днями

Серпень03/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Міський голова Броварів Ігор Сапожко сьогодні оприлюднив на свої сторінці у соціальній мережі FB офіційне пояснення щодо відсутності світла останніми днями на деяких броварських вулицях.

Приблизно з 1 серпня броварчани у групах в соціальній мережі FB почали скаржитись про відсутність світла у квартирах. Дехто скаржився, що додзвонитися на довідкову службу виконкому не було можливості, як і в РЕС.

Офіційне пояснення від міського голови щодо відсутності електроенергії на деяких вулицях міста було оприлюднено майже через дві доби. Як пояснює мер міста Ігор Сапожко, у зв’язку з перевантаженням електромереж та крадіжок обладнання на електричних підстанціях, було масове відключення світла в районі вулиць Гагаріна, Лагунової, Короленка. Наразі несправні залишаються 5 ліній, які обіцяють відновити протягом 1-2 днів.

Нагадаємо, Броварська міська рада оприлюднила графік тимчасового обмеження електроенергії на броварських вулицях з 1 по 31 серпня. Вимкнення світла буде пов’язане з капітальними роботами на ТП та чисткою траси.