• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

ТСН: У Броварах через бойкот жителями комунальників тече річка із фекалій – ВІДЕО

Серпень15/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Річка-смердючкаУ Броварах вода із фекаліями тече по одній із центральних вулиць міста і має специфічний запах. Мешканці двоповерхівки відмовляються платити за чищення вигрібних ям, тому каналізаційні стоки течуть поміж житлових будинків та магазинів. У відкритої каналізації вже з’явилася перша жертва, – йдеться в сюжеті ТСН.

Із прихованої труби на дорогу тече смердюча рідина жовто-коричневого кольору, трасу заливає фекаліями. Мешканці цієї двоповерхівки не приховують, що смердить через них, бо комунальники за воду та чищення вигрібних ям виставили захмарний тариф.

Мешканці дому оголосили комунальникам бойкот. Місцевий водоканал теж став у позу і усі вигрібні ями у дворі не чистять уже другий місяць. Те, що не тоне, вже випирає з-під каналізаційних люків. Винахідливі мешканці підєднали трубу і провели фекалії на дорогу, мовляв, нехай смердить усім.

Мешканці смердючого будинку обіцяють ходити до туалету частіше, аби дотекло і до мерії. Заплатити за очищення вигрібних ям обіцяє місцева влада. Там розробляють процедуру компенсації тарифу.

Проте у конфлікту вже з’явилися перші жертви: авто збило 68-річного велосипедиста, який намагався об’їхати калюжу із запахом, чоловік у тяжкому стані знаходиться в реанімації.

Джерело: ТСН

 • avatar
  Козак Василь
  9 років тому

  А в чому проблема? якщо не влаштовують тарифи – нехай ініціюють перевірку відповідними органами з залученням місцевого депутата, контролюючих органів у нас предостатньо, стільки б працівників…їм тільки скажи “фас”- 7 шкур з комунальників здеруть. І всі будуть щасливі. Врешті решт- до мешканців будинку- створюйте ОСББ, самі обирайте собі виробника послуг і контролюйте тарифи. От тільки б до того часу не захлинулися в лайні…

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Я проконсультувався з мешканцями приватного сектору. Ціна відкачки вигрібних ям – від 50 до 100 грн за куб.м. Чому мешканців не влаштовує ціна в 40 грн – для мене це питання…

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Чесно кажучи, не дуже розумію, чому міськрада має компенсувати тариф цим мешканцям багатоповерхівки, а не компенсує тоді всім мешканцям приватного сектору?

   • avatar
    Козак Василь
    9 років тому

    Сергію, відповідь очевидна, теперішня влада цілком свідомо переводить стрілки на ЖК галузь, якій жити лишилось за державної форми власності не більше 3-5 років, ймовірно її чекає доля така ж як і обленерго. Мешканці вирішили “стати в позу” з комунальниками, які й так ледве скніють, і всіх “собак” повісити на них. А тоді, коли нечистоти полізли нагору, “революціонери”, замість того аби вирішити це питання самотужки і дійти до спільного знаменника, вирішили покликати телебачення. Телебачення показали і поїхали, а залишки життєдіяльності з собою чомусь не забрали…

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Наскільки мені відомо, ТСН викликали обурені мешканці сусідніх будинків, а не самі “винуватці свята”

     • avatar
      Козак Василь
      9 років тому

      отже, “буду плавати в лайні, але не здамся”! :) Комунальні служби викачають ті ями, от тільки люди не зрозуміють, що чистота в їхніх оселях, як і в головах, залежить від них самих

  • avatar
   lawyer
   9 років тому

   Ну, а чому тоді в статті написали про “захмарний тариф”. До речі правильно помітили, що сам тариф не був озвученний. Якби точно знати який тариф на місяць мають платити з кожної квартири того будинку, тобі було зрозуміліше праві мешканці будинку чи неправі.

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    “Захмарний тариф” – зі слів постраждалих, я так розумію.
    В сюжеті звучала сума 40 грн, якщо я не помиляюсь

    • avatar
     lawyer
     9 років тому

     якщо 40 грн./місяць, то точно не захмарний, але може і дорогувато, проте не захмарно – один раз пообідати в Києві.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      40 грн за 1 м3

     • avatar
      lawyer
      9 років тому

      ясно, одні платять по 50-100 грн. інших не влаштовує по 40 грн.

 • avatar
  Санек
  9 років тому

  имеют ли они право выводить трубу из своей сточной ямы на улицу?
  почему их не привлекут к ответственности?
  зы очень хотелось зарядить в “лицо” водителю-коментатору

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  а ви пишіть в “ЖКГ-контроль”, тількивводьте українською, бо в Росії працює аналогічний сайт, нам він допомоміг вирішити невирішувані))) комунальні проблеми. чого чекали 2 роки, вирішили за три тижні. все безкоштовно. працюють активісти.