• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

У Броварах було скоєно напад на очільника страйку на ТОВ “Чисті матеріали”

Березень29/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Микола Смірнов
Микола Смірнов

20 березня в місті Бровари, близько опівночі на свободівця Миколу Смірнова, який є головою страйкового комітету ТОВ “Чисті Матеріали”, було вчинено напад й завдано тілесних ушкоджень. Злочинці вимагали від Миколи, аби він припинив страйк – інакше “його вб’ють”.

Як заявив сам потерпілий, у зазначений час він перебував на території гуртожитку, що належить ТОВ “Чисті Матеріали”, де разом зі співробітником-страйкарем Сергієм Чаплигіним працювали над документами. 5-7 охоронців ТОВ “Чисті Матеріали” впізнали Миколу й вимагали негайного припинення страйку, погрожуючи чоловікові вбивством. Після нетривалої суперечки охоронці вдалися до застосування сили. Після нападу злочинці втекли, а Миколу було доправлено до Броварської лікарні. Під час обстеження лікарі виявили забій ребер і вивих правої руки. Потерпілий написав заяву в міліцію про побиття.

Нагадуємо, що з 28 січня 2013 року робітники ТОВ “Чисті матеріали”, що у Броварах на Київщині, розпочали страйк. Близько сотні працівників відмовилися ставати до роботи. Вони вимагають від правління підписати колективний договір, а також припинити порушення прав робітників, адже на підприємстві фактично нормою стали регулярні понаднормові роботи в нічні зміни, затримка з виплати зарплат, відсутність доплат за шкідливі умови праці тощо.

Докладніше: http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037121/

 • avatar
  Тарас Мельничук
  9 років тому

  А я думав страйкарі вже всі позвільнялися.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   звільнити їх можуть за рішенням суду, а воно законної сили ще не набуло

  • avatar
   Дмитро Карпій
   9 років тому

   Рішення апеляційної інстанції поставить крапку у питанні чи законний, чи ні страйк. Та навіть якщо визнають незаконним – навіщо звільнятися? Можна просто стати до роботи. Це якщо формально.

 • avatar
  Петр Деща
  9 років тому

  У ТОВ “Чисті матеріали” ніколи не було гуртожитка…. Загальна кількість робітників і ітр близько 76 чоловік, на разі страйкуючих 18 осіб. Панове якщо треба правдива інформація звертайтесь….. А то ваша публікація від 29.03.13 про подій 20.03.13 про які ніхто не чув дуже несвіжа (приблизно як риба що виловили півтори неділі назад і тримали під ковдрою…) З числа страйкарів звільнився один – Лисохмара Володимир…

  • avatar
   олег шевчук
   9 років тому

   Є факт побиття охоронцями та штрейбрехерами в гуртожитку де і проживають злочинці

   • avatar
    Петр Деща
    9 років тому

    Будь ласка назвіть точну адресу гуртожитку….. На балансі підприємства гуртожитків немає…

    • avatar
     олег шевчук
     9 років тому

     Справа не в тому, на балансі гуртожиток чи ні, там живуть хулігани які працюють на ТОВ”Чисті матеріали”.Гуртожиток знаходиться на Щолківській. Це не суттєво чий гуртожиток справа в побитті