• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

У Броварах кандидат в Президенти України Петро Порошенко набрав 67,8 % голосів – штаб

Травень26/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Порошенко37 300 виборців Броварів проголосували за кандидата-самовисуванця Петра Порошенка, що становить 67,8 %. Такі дані оприлюднив народний депутат Павло Різаненко у фейсбук-групі “Бровари” з посиланням на результати паралельного підрахунку броварського штабу Порошенка.

Друге місце електоральних симпатій броварчан посіла Юлія Тимошенко з результатом 9,6 %, які їй забезпечили голоси 5 273 виборців.

“Бронза” у виборчих перегонах по нашому місту дісталась “радикалу” Олегу Ляшку, який набрав 7 % завдяки 3 837 броварчанам.

Анатолій Гриценко у свою чергу отримав 5,1 % (2806 голосів), а Сергій Тигіпко зібрав “електоральний урожай” у кількості 1 555 виборців, що складає 2,8%.

Загальна картина по округу № 98 (паралельний підрахунок)

Результати виборів

Як бачимо, кандидат Порошенко найбільше набрав саме у Броварах, найменше – у Славутичі, та у Березані його результат нижче середнього. Юлія Тимошенко має найменше підтримки у Броварах та Славутичі, найбільше – у Березані та Баришівському районі. Ляшко також загалом по округу має значно вищий показник, ніж у Броварах, де він отримав найменше прихильників, найбільше ж його виборців мешкає у Броварському та Баришівському районах. У Гриценка рейтинг більш-менш рівний в оусіх населених пунктах, а от у Тигіпка несподівано високий результат вийшов у Славутичі.

Загалом на виборчі дільниці у Броварах вчора прийшло 54 983 особи, що становить 70 % від загальної кількості виборців. Слід сказати, що наше місто має найвищий показник явки по 98 округу (Баришівський район – 68.6%, м. Березань – 65.5%, Броварський р-н – 63.6% та м. Славутич – 60.6%).

Усі цифри, зазначені у цій публікації, наведені за інформацією паралельного підрахунку штабу Петра Порошенка та не є остаточними результатами виборів Президента у нашому місті та окрузі. Офіційні підсумки голосування на даний момент не встановлені та будуть оприлюднені належним чином.