У ніч з 11 на 12 лютого на вулиці Степана Бандери поблизу броварського залізничного вокзалу загорілася цегляна будівля, де, зі слів місцевих мешканців, нелегально працювала зала ігрових автоматів.

Як розповіли продавці кіосків, розташованих поруч, безпосередньо перед займанням було чутно вибух: люди припускають, що загоряння сталося внаслідок «атаки» на будівлю «коктейлями молотова».

[caption id=”attachment_51832” align=”aligncenter” width=”600”]ia4 Раніше на цій будівлі була яскрава вивіска, яка приваблювала любителів легких грошей[/caption]

[caption id=”attachment_51831” align=”aligncenter” width=”600”]ia3 За слідади полум’я можна припустити, що будівлю намагалися підпалити ззовні[/caption]

[caption id=”attachment_51830” align=”aligncenter” width=”600”]ia2 Тепер тут немає ігрових автоматів. Та чи надовго?[/caption]

Броварські рятувальники підтвердили інформацію про пожежу: диспетчер пожежної частини прийняв повідомлення про загоряння на С. Бандери, 18 о 3:05. По прибуттю на місце пригоди вогнеборці виявили, що горить окремо розташована одноповерхова цегляна будівля розмірами близько 5х6 м. кв. Електродріт було зрізано, а з розбитого вікна палахкотів вогонь. Після завершення гасіння пожежні зайшли всередину, де побачили оббиту пластиком кімнату, в якій знаходилось п’ять ігрових автоматів.

В той же час у броварській поліції також поки не можуть офіційно сказати, чому саме розпочалася пожежа. За повідомленням місцевих правоохоронців, подія занесена до журналу єдиного обліку, тривають оперативно-слідчі заходи. Офіційно причину заямання невдовзі мають назвати криміналісти та пожежні.

Зазначиммо, що це вже далеко не перший випадок підпалу місцевих незаконних гральних закладів. Водночас броварські правоохоронці продовжується намагатися легально ліквідовувати “ігрові притони”, однак такі спроби рідко виявляються ефективними.