
У Броварах підпалили черговий гральний салон?
11 січня вночі горіло підвальне приміщення в 9-поверхівці на Незалежності. Під час огляду місця події правоохоронці знайшли пляшку із хімічною рідиною - підозрюють підпал. Пожежники ж повідомляють, що в приміщенні згоріли термінали електронної системи прийнятих ставок державної лотереї КВ-1, тобто фактично гральні пристрої.
Як інформує ГУ ДСНС України в Київській області, повідомлення про пожежу надійшло 11 січня о 3:57 диспетчеру 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. Горіло нежитлове приміщення в цокольному поверсі 9-поверхівки по бульвару Незалежності.
Внаслідок пожежі були пошкоджені меблі та термінали електронної системи прийнятих ставок державної лотереї КВ-1, також закопчено внутрішнє оздоблення стін та стелі. Вогнем було знищено: віконну раму, килимове покриття підлоги на площі 5 м2 та конструктивні елементи стелі на площі 5 м2. О 04:25 пожежу було ліквідовано, загиблих та потерпілих на місці події не виявлено, повідомляється на сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Броварські правоохоронці зі свого боку зазначають, що під час пожежі на місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка знайшла в приміщенні пляшку із запахом схожим на рідину технічного призначення. Вилучене направлено на експертизу.
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років. Наразі працівники поліції проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень. Досудове розслідування триває.
Чому на місці події знаходилися електронні термінали та чи не був це підпільний гральний салон, броварські поліцейські наразі не коментують.
Фото - ГУ ДСНС України в Київській області та Броварський ВП ГУНП в Київській області