• Сьогодні: Середа, 19 Травня, 2021

У Броварах почався останній тур щеплення від поліомієліту

Січень25/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах почався 3-й тур імунізації від поліомієліту. За даними Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, отримано 16 000 доз вакцин, щеплюватимуть дітей від 2 місяців до 10 років.

Нагадаємо, перший і другий тури вже пройшли наприкінці минулого року, тоді щеплювали дітей до 6 років. Роблять це в рамках всеукраїнської імунізації населення від поліомієліту після спалаху захворюваності на Закарпатті. В другому турі в Броварах мали би зробити щеплення 7019 дітям, вакцинували ж близько 45% – 3109 осіб. Вакцин достатньо, кажуть медики, проте щеплення робиться тільки зі згоди батьків.

Третій тур, за рекомендацією МОЗ, починають 25 січня, тривати він має 2 тижні, до 7 лютого. У цей час щеплюватимуть дітей від 2 місяців до 10 років: в садочках, школах та амбулаторіях міста. Проте в броварських школах, через карантин, імунізація наразі затримується на невизначений час. Нагадаємо, в загальноосвітніх закладах міста карантин триватиме до 28 січня, даних про його продовження на даний час немає.

В столиці ж карантин у шкільних та позашкільних закладах триватиме до 1 лютого. За даними СЕС м.Києва, в столиці останніми днями спостерігається незначне зниження захворюваності на грип, проте найближчим часом в Україну повертається тепла погода, яка сприятиме розповсюдженню вірусу, кажуть медики, тому прогнозувати розвиток подій із захворюваністю в Київській області наразі неможливо.