• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

У Броварській міській раді з’явився новий депутат від «Батьківщини»

Травень04/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Новим обранцем міської ради Броварів став 27-річний Андрій Тютюнник. Чоловік посів вакантне місце замість лідера броварської фракції «Батьківщини» Олександра Резніка, раніше обраного 1-им заступником міського голови. Про це йдеться у постанові Броварської міської виборчої комісії.

Згідно із документом, Андрій Тютюнник визнаний і зареєстрований обраним депутатом міської ради. Він був наступний у списку серед претендентів на крісло обранця від своєї партії у Броварах.

За інформацією на сайті «Батьківщини», новий депутат народився у Трускавці, що на Львівщині, однак нині мешкає у Броварах. Він є членом партії «Батьківщина», одружений, отримав вищу освіту в Київському національному університеті харчових технологій за спеціальністю «Комерційна діяльність». Раніше працював на посаді менеджера в X5 Retail Group та заступником директора магазину «Варус». На сьогодні є старшим продавцем у будівельному супермаркеті «Епіцентр».

Як зазначено в постанові міської виборчої комісії, Олександр Резнік втрачає депутатські повноваження. Нагадаємо, що у лютому його обрали 1-им заступником міського голови Ігоря Сапожка. А нещодавно стало відомо, що колишній обранець пройшов спецперевірку перед входженням на посаду.