• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

У середу до Броварів прибуде новопризначений очільник Київщини Володимир Шандра

Березень10/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

shandra_1m_1Цієї середи, 12 березня, в приміщенні міського відділу по роботі зі зверненнями громадян (бульвар Незалежності, 2) з 10:00 виїзний прийом громадян буде проводити новопризначений голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра. Про це  повідомляє офіційний сайт Броварської міської ради. Аналогічна інформація подається і в графіку прийомів Володимира Шандри на сайті КОДА. 

В повідомленні йдеться, що прийом відбуватиметься за попереднім записом, однак жодних контактних телефонів на сайті БМР не вказується. Так само поки не вдалося з’ясувати дану інформацію і безпосередньо в Київській обласній держадміністрації: телефони установи не відповідають з моменту отримання інформації по прийом, вочевидь через вихідні.

Нагадаємо, що Відповідно до Указу виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова № 206/2014 від 2 березня 2014 року та відповідно до статей 112 та 118 Конституції України головою Київської обласної державної адміністрації призначено Шандру Володимира Миколайовича. Шандра змінив на посту губернатора Анатолія Присяжнюка, котрий подав у відставку після втечі до Росії Віктора Януковича.

Володимир Миколайович Шандра народився 11 січня 1963 р. у місті Зборів, Тернопільської області.

У 1987 році закінчив денне відділення Обнінського інституту атомної енергетики за спеціальністю атомні електростанції і установки.

Після закінчення інституту, з квітня 1987 по листопад 1992 року працював на Хмельницькій АЕС, де пройшов шлях від оператора реакторного відділення до провідного інженера з керування реактором.

З 1992 по 2002 рр. працював в реальному секторі економіки.

У 2002 р. обраний народним депутатом України, був заступником голови комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва.

З лютого 2005 по серпень 2006 року обіймав посаду Міністра промислової політики України.

У 2006 році закінчив Національну академію управління, де отримав кваліфікацію магістра фінансів.

З грудня 2006 по серпень 2008 року – член Наглядової ради АТ “Укрексімбанк”.

Грудень 2007 – березень 2010 – Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Кандидат економічних наук зі спеціальності економіка та управління національним господарством.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

 • avatar
  Павел Апаев
  8 років тому

  “С 1992 по 2002 гг. – на руководящих должностях в реальном секторе экономики.” Очень ёмкая деятельность за 10 лет, у вас нет поподробней досье в этот период?

 • avatar
  Олег Олейник
  8 років тому

  Всем добрый вечер.

  Очень хорошо, что у “Володимира Миколайовича” нашлось время приехать в Бровары. Предлагаю всем, кто участвовал и до сегодня участвует, не только в дискуссиях, но и готов участвовать в дальнейшей жизни города, для многих родного города, завтра приехать (подойти) по указанному адресу, погулять, попить чаю, кофе и все таки дождаться приема (а лучше если бы это было открытое заседание) нашего нового руководителя Киевской ОГА и не просто задать интересующие вопросы, а услышать его мнение о том, что сейчас происходит в городе и какие на сегодняшний день планы в области в отношении нашего города, а так же действующего руководства и так называемой “самообороны” (разделившейся на несколько части ввиду противоречий взглядов). Желающие могли бы внести свои предложения и пожелания, и в дальнейшем контролировать как они рассматриваются и принимаются во внимание!. На протяжении нескольких недель на этом “не всем угодном сайте” шли так называемые “баталии” в отношении жизни и дальнейшего развития нашего города. Так вот у меня предложение: не довольствоваться “перепиской” на “Маєш право знати”, а все таки придти (не полениться!) и разобраться с человеком, который имеет полномочия в этом разбираться и выносить решения – “о проблемах”, “захватах”, “заказных статьях”, “продвижении кандидатов”, “судьбе Сапожка”, “дальнейшей работе Броварской Рады” и пр…

  Давайте просто будем переходить от писанины к действиям!!!