• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Народна Рада розповіла керівництву Київщини, чому Сапожко має піти у відставку

Березень12/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

максименко нар12 березня замість новопризначеного губернатора Київщини Володимира Шандри до Броварів прибув його заступник Володимир Максименко. У приміщенні відділу роботи зі зверненнями громадян на Незалежності, 2 Максименко за дорученням голови КОДА провів виїзний прийом громадян. До заступника Шандри прийшли і представники Броварської Народної Ради та опозиційні депутати міської ради. Під час розмови Максименку розповіли про напружену суспільно-політичну ситуацію в місті, бездіяльність міського голови та депутатів в умовах загрози військової інтервенції. Також Народна Рада пояснила, чому вимагає відставки міського голови Броварів Ігоря Сапожка.

Член Народної Ради Аліна Дяченко окреслила загальну картину того, що відбувалось в Броварах останні кілька тижнів. Зокрема, вона розповіла про створення Народної Ради та кількатисячне Народному віче, на якому було висловлено недовіру міському голові. Також активістка наголосила на тому, що мер Сапожко до останнього залишався вірним режиму Януковича – систематично «постачав» бюджетників на антимайдан, не засудив криваві дії на Грушевського і лише після сотень жертв на Майдані Незалежності вийшов з лав Партії регіонів. До того ж, упродовж перебування на посаді мера Ігоря Сапожка його неодоразово пов’язували з низкою корупційних схем. Звернення про найрезонансніші з них члени Народної Ради напередодні подали в обласну прокуратуру. Копії цих документів передали Максименку.

Крім того, Дяченко наголосила, що в такий непростий для міста час Сапожко знову пішов у відпустку. Замість того, щоб вирішувати нагальні питання в Броварах та провести позачергову сесію, міський голова почав інформаційну війну проти Народної Ради. На додачу до використання комунальної преси для розповсюдження оманливої інформації, Сапожко подав заяву міністру МВС Арсену Авакову. В цій заяві він стверджує, що представники Народної Ради є організаторами та керівниками бандитського угруповання, що силоміць намагається тиснути на міського голову та захопити владу в Броварах, розповіла член Народної Ради.

Єдиною актуальною вимогою зараз є проведення позачергової сесії, ухвалення важливих для міста рішень, відставка міського голови та призначення нового секретаря ради, що буде виконувати обов’язки мера до виборів. Це – найважливіший етап у перезавантаженні влади в Броварах, переконані члени Народної Ради. Своє бачення ситуації та шляхи виходу з неї вони виклали у письмовому зверненні на ім’я губернатора Шандри.

Звернення до Шандри 1Звернення до Шандри 2

У свою чергу Роман Сімутін передав Максименку звернення від депутатського корпусу. У зверненні зазначається, що сесії міської ради не скликали впродовж 50 днів. Як відомо, на чергове засідання сесії 27 лютого ні депутська більшість, ні градоначальник не з’явились.

[Scanned]001 (1)

Сімутін зазначив, що Сапожко свідомо саботує виконання своїх обов’язків. Натомість зараз відбувається збір підписів на підтримку міського голови серед працівників бюджетних сфер, на багатьох з них тиснуть. Також депутат міської ради навів кілька прикладів порушень з боку влади, зокрема, відмову в доступі до містобудівної документації та ухвалення низки рішень про виділення земель за умовами строкових сервітутів. Нагадаємо, що броварський прокурор Гарник висловив протест проти договорів особистих строкових сервітутів ще у 2012 році.

Сімутін додав, що важливо проаналізувати використання бюджетних коштів на реконструкцію парку Шевченка, басейну «Купава» та будівництва тролейбусної лінії «Бровари – Київ» на предмет раціональності і корупційних дій.

«Ударівець» попросив нове керівництво КОДА відреагувати на всі наведені факти в межах своїх повноважень.

У час військової загрози з боку Російської Федерації представники Народної Ради вважають, що згуртувати броварчан зможе лише новообраний керівник, а не Ігор Сапожко, що втратив довіру меншканців міста. Також заступнику губернатора повідомили про незрозумілу ситуацію щодо броварської самооборони.

Екс-мер Броварів Віктор Антоненко, який також був присутній на прийомі, згадав про моральні аспекти, що не дозволяють Сапожку надалі обіймати посаду міського голови, а саме про підтримку режиму Януковича в його злочинах проти українців починаючи від побиття студентів в листопаді і аж до кривавих трагічних лютневих подій на Майдані Незалежності.

Вислухавши всю інформацію, Володимир Максименко повідомив, що новий губернатор готовий спілкуватись і з представниками Народної Ради, і з міським головою. Найближчим часом буде проведено зустріч з Володимиром Шандрою, після чого, ймовірно, слід очікувати можливого розв’язання політичного «гордієвого вузла» в Броварах.

 • avatar
  Наталья
  9 років тому

  Вспоминается “Ералаш”:
  -“Марь Иванна, Марь Иванна,
  а про речку писать?”
  -“Пиши, Кипятков,пиши!”
  -“Марь Иванна, Марь Иванна,
  а про бабушку с дедушкой писать?”
  -“Пиши, Кипятков, пиши”….
  И то сказали, и то показали, молодцы! Я думаю, после этого Максименко встал и сказал:”Спасибо, товарищ Алина, товарищ Симутин и товарищ Антоненко! Кто если бы не вы!? Просто спасли город, область, да, где там – СТРАНУ!!!!”.
  Ну, смешно читать, детский сад или ребята – “Кому не фиг делать”

 • avatar
  Наталья
  9 років тому

  В этот день, во второй половине дня, В.Шандра встречался с броварскими журналистами. Поверьте, на недовольство относительно Сапожко, не было даже и намека.

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   З якими журналістами? Тими, яких скоротили з редації “Брами”?

   • avatar
   • avatar
    Наталья
    9 років тому

    Кроме “Брамы” в городе есть еще коммунальные СМИ, правда из-за вас на одно меньше.

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     Які броварські журналісти були на цій зустрічі, або хоча б від якого ЗМІ?

     • avatar
      Соля
      9 років тому

      Бачу одну Наталію Кривобок – директора радіо. Думаю, їй все рівно на кого працювать, як і тим журналістам, котрих звільнили.

     • avatar
      Соля
      9 років тому

      Крім Наталії Кривобок, директора радіо, бачу головного редактора “Нового життя” Ларису Шапку. В умовах масового скорочення і безробіття, думаю, їм все рівно на кого працювать, як і звільненим журналістам.

 • avatar
  Valera Horosh
  9 років тому

  “а не Ігор Сапожко, що втратив довіру меншканців міста” – о чем вы??? у каких мешканців міста он утратил доверие??? За период Сапожко Бровары процветали!!! Строились дороги, больница, бассейн, парк, детские площадки, не каких задолженностей по зп, везде чисто и аккуратно. Скоро все почувствуют как будет “хорошо” когда будет править “картавый”. Это будет самый бедный город в киевской обл. Денег с бюджета будет выделено “0” . симутины, качеры и тд, до воруют оставшуюся землю вокруг города и свалят… вот тогда все поймут как ошиблись, но будет поздно.

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   По версії захисників Сапожка, у Броварах уже давно немає землі для дерибану. Яку землю можуть вкрасти, у такому випадку, сімутіни-качори? :-)

   А щодо процвітання, то прошу показати динаміку зарплат бюджетників у м. Бровари за останній рік. Може, тоді ви зрозумієте.
   Щодо будівництва доріг, то достатньо подивитись на вул. Київську і її стан на проміжку між вул. Черняховського та Гагаріна, також можна оцінити “розширення” Київської під тролейбус.
   Щодо басейну “Купава”, сподіваюсь, вже зовсім скоро буде проводитись перевірка щодо цільового використання коштів на “реконструкцію”, і ви побачите, як такі басейни “будуються”.
   Щодо чисто та акуратно, то я вже стомилась писати про літню тотальну антисанітарію, яку розвели сміттєвози нової компанії-одноденки, яка виграла рік тому тендер від влади на вивезення сміття з усього міста. Спершу їх машини не могли захоплювати наші баки, і тому вигружали їх вміст на землю і працівники лопатами завантажувати відходи в машини, а потім ці горе-сміттєвози заливали помиями всі вулиці, бо в них така конструкція, що “рідина” витікає прямо на ходу.
   Особисто я не вірю в міф “Сапожко – хороший господарник”. Зважаючи на вище викладене.

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Нагадаю старий жарт:
  “- Чому собака верить хвостом?
  – Тому, що хвіст не може вертіти собакою…”
  ваша “народна рада” є саме тим хвостом, який намагається вертіти собакою (територіальною громадою міста Бровари).

 • avatar
  rain
  9 років тому

  Навіщо вирубали захисну полосу з акацій по вулиці київській , навпроти зупинки 5 школа ?
  Цим акаціям можна було ще рости років 100 .
  До того ж порізали довгоміром , вийде непогана дошка для підлоги і не тільки .
  Знищили дерева начеб то під будівництво , але при цьому щей непогано зароблять на відмінній і дорогій деревині .
  Питання хто дозволив провернути таку махінацію з деревами ? коли рядом інші будівництва і ніхто лісополосу не чіпав .
  Га сапожко ! ти дозволив ? Йдемо далі .
  На княжому переїзді стояв дуб , прекрасний стовбур , ну просто відмінна ділова деревина . Віком більше ста років . Спиляли і вкрали .
  Три місяці назад , біля дитячої лікарні спиляли і вкрали відмінний стовбур грецького горіха . Начебто там його і небуло , даже тирсу сховали .
  30 грудня в парку напроти ракушки спиляли три чи чотири дубка , начебто санітарна зачистка . І це перед новим роком . Ага санітарна ! А рядом дохлі берези залишили . І таке інше .
  В парку не насаджують нових дерев вже давно , тільки вирізають .
  Радує що хоч не вирізають дерева на жидівському кладовищі , біля горки .
  Там люди шашлики жарять з дітьми гуляють не підозрюючи що сидять на могилах . Хоч би якйсь застережний знак повісили .
  Собаки загадили весь парк . кабак “оаза” зі своєю вонючою вигрібною ямою теж додає “шарму” .
  і так ділі, ітому подібне … Цікаво , а які меблі в сапожка з дуба чи горіха . а може з черешні ?

  • avatar
   Ольга
   9 років тому

   А те що вкрали пам”ятник Лєніну, це правлиьно?

   • avatar
    Павел Апаев
    9 років тому

    Это правильно, маленький он был и невзрачный, нужно новый сделать на зависть вандалам.

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     Поставь у себя дома, большой при большой и бей поклоны, а рядом сталина, берию, и путкина!!!

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      Сергей здравствуйте, с чего вы взяли, что я буду у вас спрашивать, что мне делать :)? Но я считаю, что стереть из памяти выходки радикальных вандалов, это тоже кусок работы.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Добрый день!Что в городе, что в стране, есть проблемы ро серьезней!

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      Руководствуясь принципами рациональности – не стоило создавать проблем как в городе так и в стране. В городе всё нормально, слава Богу. :) А Сапожко “респект и уважуха” за стойкость и “помиркованисть”.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      “Руководствуясь принципами рациональности – не стоило создавать проблем как в городе так и в стране” – надо было это сказать яныку!!!!!!!!!!!!!!! А сапожко трус и политическая прости.. господи

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      ??? Может надо было ющу говорить, а то он не знал чем заняться кроме пчёл и голодомора, Да и юле тоже, пока премьерствовала, от скуки наверно ЕЭСУ делала, а не делом занималась :)

  • avatar
   Ольга
   9 років тому

   А ви ОСОБИСТО, що ви зробили для того, щоб попередити чи запобігти цим неподобствам? Де ви були?

  • avatar
   Павел Апаев
   9 років тому

   “але при цьому щей непогано зароблять на відмінній і дорогій деревині .” Ага, это при том, что рядом лес, где полным полно дубов. :) Ленивые наверно. У вас такое знание деревьев Броваров, и цен на древесину как будто вы их себе присматривали.

 • avatar
  Andriy Kachor
  9 років тому

  ці “22 заяви” – один з міфів, який використовують сапожко і ко. Ви особисто бачили ці заяви? Вони зареєстровані в апараті ради?

 • avatar
  Тетяна Немчина
  9 років тому

  Стосовно заяв депутатів про складання повноважень я отримала від надійного джерела інформації в міськвиконкомі. Звичайно офіційно цю інформацію ніхто підтвердити не може (чи не хоче). Я розумію, що це маніпуляції Трощенка і Сапожко. Наступна сесія покаже.

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Ну ми теж таку інформацію отримували неодноразово, однак поки ці заяви не зареєстровані в апараті ради – вважайте, що їх не існує.