• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

У складі броварської ОВК знову заміни: від фракції «БЮТ-Батьківщина» та УНП

Вересень19/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Постановою ЦВК № 970 (додаток 6) від 18 вересня 2012 року у складі окружної виборчої комісії № 97 зроблено дві заміни. Замість Ковбаси Клавдії Семенівни за квотою фракції “БЮТ – “Батьківщина” заступником голови ОВК буде Щерба Олександр Степанович, 1985 року народження, а замість Парфьонової Вікторії Миколаївни за квотою Української Народної Партії членом ОВК буде Сазикін Володимир Сергійович, 1989 року народження.

Причина заміни стандартна – “у зв’язку із внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії“. З таким самим формулюванням протягом вересня у складі ОВК уже відбулось чимало замін. На даний момент, з першопочаткового складу окружної комісії залишилось всього 8 членів комісії, решта 10 членів комісії були замінені, дехто навіть не один раз.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, частина Броварського та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, робота виборчих комісій, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  10 років тому

  http://www.gorod.cn.ua/news_10727.html интересно,  
  Щерба Олександр Степанович – на чье стороне?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   “Батьківщинівці” кажуть, що все ок, Ковбасу змінили на більш стійкого парубка, бо тиск на Клавдію Семенівну останінм часом був дуже сильний, їй постійно погрожували та залякували. А молодого парубка залякати набагато важче, тим більше якщо він має досвід громадської діяльності та боротьби за свої права. Кажуть, наче нормальний хлопець. Що ж, дуже скоро побачимо, який він у дії.

   По заміні Парфьонової так само, кажуть, що це посилення позицій. Бо жінкам важко витримувати таке жорстке протистояння, як в нашій ОВК.