• Сьогодні: Понеділок, 12 Квітня, 2021

У складі броварської ОВК знову заміни: від фракції «БЮТ-Батьківщина» та УНП

Вересень19/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Постановою ЦВК № 970 (додаток 6) від 18 вересня 2012 року у складі окружної виборчої комісії № 97 зроблено дві заміни. Замість Ковбаси Клавдії Семенівни за квотою фракції “БЮТ – “Батьківщина” заступником голови ОВК буде Щерба Олександр Степанович, 1985 року народження, а замість Парфьонової Вікторії Миколаївни за квотою Української Народної Партії членом ОВК буде Сазикін Володимир Сергійович, 1989 року народження.

Причина заміни стандартна – “у зв’язку із внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії“. З таким самим формулюванням протягом вересня у складі ОВК уже відбулось чимало замін. На даний момент, з першопочаткового складу окружної комісії залишилось всього 8 членів комісії, решта 10 членів комісії були замінені, дехто навіть не один раз.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, частина Броварського та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, робота виборчих комісій, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  9 років тому

  http://www.gorod.cn.ua/news_10727.html интересно,  
  Щерба Олександр Степанович – на чье стороне?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   “Батьківщинівці” кажуть, що все ок, Ковбасу змінили на більш стійкого парубка, бо тиск на Клавдію Семенівну останінм часом був дуже сильний, їй постійно погрожували та залякували. А молодого парубка залякати набагато важче, тим більше якщо він має досвід громадської діяльності та боротьби за свої права. Кажуть, наче нормальний хлопець. Що ж, дуже скоро побачимо, який він у дії.

   По заміні Парфьонової так само, кажуть, що це посилення позицій. Бо жінкам важко витримувати таке жорстке протистояння, як в нашій ОВК.