• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

В Броварському районі створюють блокпости через загрозу руху російських диверсантів

Квітень30/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

блокпост скибин08На виїзді з села Скибин броварська самооборона створила блокпост, аби виявляти та затримувати проросійських сепаратистів, диверсантів та терористів в разі їх можливого руху в бік Києва. Як повідомив МПЗ керівник місцевої самооборони Олег Шевчук, відсьогодні на блокпосту встановлюється цілодобове чергування спільно з працівниками міліції та дорожньої патрульної служби.

Під час чергувань правоохоронці із самообороною в першу чергу стежитимуть за рухом транспорту, підозрілі авто зупинятимуть та перевірятимуть.

Барикаду на Чернігівській трасі створювали з мішків із піском та бетонних блоків. Шевчук зазначив, що в Броварському районі облаштують ще 3 блок-пости.

Керівник самооборони підкреслив, що для створення таких контрольних пунктів бракує робочих рук, тому мешканців міста та району закликають допомогти. Також є проблеми з матеріалами для створення блок-постів, зокрема, самооборонівці кажуть, що не вистачає піску, бетонних блоків, мішків та зав’язок до них.

блокпост скибин10

блокпост скибин13

Крім того, для чергувань самооборонівцям потрібні: генератор, бронежилети – 12 шт, прожектори, армійський намет, рибальські розкладні стільці – 12 шт, капронова військова або будівельна сітка, харчі.

Насамкінець Шевчук закликав небайдужих чоловіків записуватись чергувати на створених блокпостах.

Детальніше про потреби та запис на чергування можна дізнатись за телефонами: 098 475 61 97, 063 042 06 92 – Олег Шевчук.