• Сьогодні: Субота, Липень 20, 2019

В останню п’ятницю літа у Броварах вдруге збиратимуть допомогу для “нових однокласників”

Серпень28/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Нові однокласники 16Цієї п’ятниці, 29 серпня, у міському культурному центрі “Прометей” відбудеться Другий благодійний ярмарок рукодільних товарів, під час якого організатори – громадський рух волонтерів “Голубка миру” продовжать збирати допомогу дітям військовослужбовців та переселенців. Цього разу у рамках заходу проходитиме також марафон майстер-класів та благодійний концерт дитячих колективів.

Ярмарок “Нові однокласники” триватиме з 10:00 до 19:00. Як розповідає його ініціаторка Валентина Бондаренко, цей захід – далеко не останній й волонтери з “Голубки миру” планують ще чимало цікавих та творчих подій з метою заохочення  людей до благодійності. “Для нас надзвичайно важливо збирати допомогу саме для дітей, адже зараз більшість зусиль спрямовані на допомогу солдатам у зоні АТО, але їх родини та сім’ї переселенців також потребують нашої з вами уваги. Небайдужість броварчан у такий скрутний момент допоможе “новим однокласникам” з інших регіонів соціалізуватись у новому місті й відчути підтримку”, – наголошує пані Валентина.  

Благодыйний ярмарок 2

Нагадаємо, перший благодійний ярмарок “Нові однокласники” відбувся у Броварах 9 серпня. Під час заходу вдалось зібрати майже 2000 грн на закупівлю канцприладдя для дітей військовослужбовців та переселенців. Репортаж “Маєш право знати” з попереднього ярмарку можна прочитати за цим посланням.

Нові однокласники 13