• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Велика Розвіртуалізація Броварчан

Лютий25/ 2015
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

standЗабув нагадати: участь у стратегічній сесії «Нове місто – Бровари» – це не лише унікальний шанс разом спробувати створити візію, нове бачення міста, в якому всі ми мріємо жити. Важливо й те, що захід, який відбудеться вже цієї суботи – це, напевно, перша велика офлайнова зустріч активних броварчан, які досі були знайомі між собою лише по Фейсбуку чи Вконтакте.

Ми стежимо за активністю один одного в онлайні, кимось захоплюємось, когось засуджуємо, однак досі жодного разу не зустрічались такою великою компанією «в реалі». На мою думку, хоча б заради цього нам варто всім зібратися разом на цю стратегічну сесію.

З огляду на те, скільки активних, досвідчених в різних сферах і натхненних мешканців нашого міста вдалося «виявити» шляхом спілкування в соціальних мережах, просто сам факт такої зустрічі в офлайні вже дав би позитивні результати. Але окрім того, що ми матимемо змогу подивитися один одному в очі, познайомитися разом ближче, всього за 5 годин проведеного спільно часу наше місто може збагатитися не лише новими ідеями щодо розвитку, але й реальними проектами, які вже цієї суботи можуть набути конкретних обрисів.

banner

Слід розуміти, що ця стратегічна сесія – це не просто «говорильня» і обмін думками, але інвентаризація наших спільних ресурсів – організаційних, інтелектуальних, творчих, часових, соціальних тощо. Щойно ми усвідомимо, які великі можливості насправді маємо, коли об’єднуємось разом, то здивуємось, як багато можемо зробити самостійно для розвитку власного міста. У суботу допоможуть нам в цьому тренери-фасилітатори, які вже «собаку з’їли» на проведенні аналогічних заходів в десятках великих міст держави та зрештою розробили «Візію Нової країни» – фундаментальний документ яким сьогодні користуються в тому числі в українському уряді. А про те, як це працює на рівні міста можна дізнатися хоча б на захопливому прикладі Івано-Франківська, де в результаті подібної роботи та об’єднанню мешканців з’явився унікальний рух «Тепле місто».

Тож якщо ви досі вагаєтесь, чи заповнювати анкету реєстрації та чи йти разом з нами на стратегічну сесію – відкиньте сумніви, негайно реєструйтесь і приєднуйтесь до нас! Не втрачайте шанс взяти участь у справі, яка в подальшому може мати унікальне значення для майбутнього нашого міста. Зустрінемось!