• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Броварчан запрошують разом створити “Візію нового міста”

Лютий11/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

standУ суботу, 28 лютого, броварські громадські активісти та експерти Громадянської Платформи “Нова Країна” запрошують усіх небайдужих та активних громадян Броварів взяти участь у брейнштормінгу “Нове місто” та спільними зусиллями створити бачення майбутнього Броварів. Про це “Маєш право знати” повідомили в оргкомітеті по проведенню заходу.

Як сказано у повідомленні, під час стратегічної сесії «Нове місто» буде проведена розробка стратегічних цілей Броварів та планування перших кроків, а саме тих дій, які можна зробити за наступні 90 днів.

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

(до участі в заході допускаються лише зареєстровані учасники)

«Як спланувати розвиток міста сформувавши бачення майбутнього, як в подальшому трансформувати бачення в конкретні проекти, як громада міста може впливати на впровадження цих проектів – про все це ви зможете дізнатися, долучившись до нашої стратегічної сесії по виробленню візії нового міста» – пишуть організатори заходу на офіційній сторінці події в мережі Фейсбук.

Що? – Стратегічна сесія «Нове місто – Бровари»
Де? – Точне місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам заздалегідь.
Коли? – 28 лютого, субота, 11.00 – 16.00
Хто? – розумні, творчі, енергійні, проактивні броварчани від 18 і до безмежності, які відчувають себе господарями на своїй землі. Вік, стать, досвід, місце роботи не мають значення.
Скільки? – нас має бути не менше сотні.
Як? – групова робота у супроводі досвідчених фахівців, які провели «Нове місто» в більш ніж 10 містах України. Озвучуємо свої найбільш фантастичні мрії та перетворюємо їх на план дій!
Навіщо? – для вироблення спільного привабливого бачення (візії) розвитку Броварів на найближчі кілька років
Чому я? – саме від тебе, твоєї енергії, твоїх мрій і сподівань залежить, в якому місті житимеш ти і твої діти.
Ніхто, крім нас! Приходь, мрій, плануй, роби, радій!

Обов’язковою умовою участі в стратегічній сесії є заповнення онлайн-анкети потенційного учасника. Після цього організатори здійснять відбір за результатами обробки анкет та повідомлять відібраним учасникам точне місце проведення заходу.

Громадянська платформа “Нова Країна” – це громадянський рух, який розпочався у лютому 2014 року як візійний проект “Нова Країна” (тобто на початку метою проекту була розробка бачення майбутнього України у 2022 році), але в процесі виріс до масштабів об’єднання більш ніж 2400 активістів з усіх регіонів України, які спільно працюють над розробкою і втіленням проектів реформ, результатом яких стане втілення отриманого бачення майбутнього.

У розумінні учасників “Нової Країни” майбутнє формує той, хто є його суб’єктом — тобто має власне бачення щодо майбутнього та активно впливає на реалізацію цього бачення. Країна, яка не має власного проекту майбутнього, у сучасному світі геополітики стає об’єктом для реалізації інтересів інших гравців. Громадянська платформа “Нова Країна” не є політичним об’єднанням, тобто в жодному разі не ставить собі за мету трансформуватися у політичну партію. За перші 2 місяці роботи учасники проекту сформували спільне бачення майбутнього України на 2022, яке є дороговказом для реформ. Презентація візії, викладена на  150 слайдах, і є у вільному доступі. Визначено чіткі кількісні критерії досягнення мети — місце України в світових рейтингах, таких як “індекс щастя”, “індекс економічного розвитку”, “індекс корупції” тощо.

 • avatar
  Alexsandr Zagadum
  7 років тому

  а давайте трамвай проложим :-) :-) :-) :-)

  Это я к тому: хватит болтать, хочешь что-то сделать – делай!

  Не нравится в городе, что-то исправь сам.. А люди помогут.