• Сьогодні: П’ятниця, 9 Червня, 2023

Відкритий Університет Майдану проведе у Броварах Школу свідомого громадянина

Червень16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цими вихідними – 20 і 21 червня – до Броварів приїдуть зоряні лектори Відкритого Університету Майдану, щоб навчити активних броварчан реалізовувати успішні соціальні проекти, змінювати своє місто на краще, ефективно взаємодіяти з чиновниками та формувати команди однодумців. Школа Свідомого Громадянина, з якою політолог Олександр Солонтай, суспільствознавець Валерій Пекар та психолог Анна Валенса об’їхали десятки українських міст, проходитиме у Броварах у рамках мотиваційної платформи Brain Event за підтримки Громадянської платформи “Нова країна”. Форма для реєстрації учасників – за цим посиланням. Участь у навчанні – безкоштовна.

Школа Свідомого Громадянина у Броварах триватиме два дні. Під час першого дня навчання плануються наступні лекції “Успішні соціальні проекти. Міф чи реальність?“, “Креативний Активізм” (Дмитро Шерембей), “Психологічний вік людини і громади” (Анна Валенса), “Як успішно комунікувати з місцевою владою і контролювати її громадою” (Олександр Солонтай). Тривалість – з 10:00 до 18:00.

Головною темою другого дня буде лекція “Інтегральна динаміка. Розвиток суспільства” від Валерія Пекара, а також фасилітаційна сесія фомування запитів громади м. Броварів до кандидатів на посаду мера у жовтні 2015 року. Тривалість – з 10:00 до 14:00.

Школа свідомого громадянина +

Як пише у своєму блозі Олександр Солонтай:

“Команда Відкритого Університету розкаже вам про надихаючі ідеї, які змінили життя міст, регіонів і цілих країн. За ці два дні Ви отримаєте необхідні знання з побудови громадянського суспільства, контролю місцевої влади та локальних бюджетів, дізнаєтесь про закони спіральної динаміки розвитку людей і суспільства, зможете визначити в якому напрямку ви бажаєте розвиватися і які для цього необхідно зробити кроки, зрозумієте до якого психологічного віку належить ваше оточення і як знайти з ними спільну мову, щоб рухатися разом до бажаних змін.

У Школі Свідомого Громадянина ви отримаєте не тільки знання, але й знайдете однодумців для реалізації спільних ідей. Протягом другого дня ви зможете сформувати команду і втілювати ваші проекти крок за кроком змінюючи Бровари на краще. А наші спікери та експерти будуть раді поділитися з вами досвідом, підтримати ваші найкращі ідеї й допомогти вам залучити необхідні ресурси для їх реалізації.

Всі, хто успішно пройде навчання, отримають сертифікати Школи Свідомого Громадянина. Участь в програмах Відкритого Університету Майдану безкоштовна”.

Нагадаємо, освітньо-мотиваційний проект “Brain Event” стартував у Броварах 5 квітня проведенням “Школи громадського активіста“.  Протягом травня у рамках цього проекту до нашого міста приїжджали письменник-сатирик Владислав Івченко та дослідниця-етнолог Ірина Ігнатенко, у червні – економіст Олексій Геращенко. Координацію проекту здійснюють активісти молодіжної громадської організації “Молодь Демократичного Альянсу”.