• Сьогодні: Понеділок, 27 Вересня, 2021

Влада відчула нашу силу – мусимо її дотиснути!

Січень26/ 2014
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

1509199_726206587402954_463631400_nБровари прокидаються. Щодня на Майдані Свободи нас стає більше, два дні поспіль наша хода вулицями міста закликає броварчан вставати на боротьбу з режимом. І Бровари встають!

Це відчуває і місцева влада: 24 січня мер Сапожко погодився скликати депутатів на позачергову сесію. Ключове питання цієї сесії – підтримка вимог громади до центральних органів влади.

Наші вимоги прості: звернутись до президента із закликом подати у відставку, а перед тим розпустити уряд і призначити дострокові вибори Верховної Ради. Ми вимагаємо припинити розстрілювати людей в центрі української столиці, вивести війська з Києва, покарати силовиків-фашистів, повернутись до Конституції 2004 року. Наша мета – перезавантаження системи влади в державі.

Сесія броварської міськради 27 січня – це останній тест для броварських депутатів перед перемогою революції. Але це тест і для нас: чи збереться в цей час під стінами міськради стільки броварчан, які не лишили б шансів депутатам відкинути наші вимоги.

27 січня о 9:30 ми маємо покинути всі справи і прийти до міської ради, щоб змусити влади виконувати наші накази! Немає справи важливішої, ніж порятунок власної країни! Всі до міськради 27 січня о 9:30!  

Позначки:, ,