• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

Вшануймо разом пам’ять невинних жертв найстрашнішого в історії людства Голодомору

Листопад20/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Candle_twins__23 листопада о 15:30 біля пам’ятнику жертвам Голодомору та політичних репресій броварчани вшанують пам’ять жертв геноциду українців 1932-1933 років акцією-реквіємом.

Броварська міська організація партії УДАР Віталія Кличка ініціює загальноміську акцію із запалення поминальних свічок у підніжжя пам’ятнику жертв Голодомору та політичних репресій в Україні, що знаходиться на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП.

Цього дня ми закликаємо всіх мешканців нашого міста разом згадати найстрашнішу сторінку в історії нашої країни та віддати шану пам’яті жертвам одного з наймасштабніших геноцидів усіх часів – Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Навесні 1933 року в Україні щодня помирало понад 25 тисяч людей: всі вони загинули в муках від голоду, штучно організованого на теренах нашої Батьківщини тоталітарним сталінським режимом. Метою цього пекельного злочину було тотальне винищення української нації, знищення нашого генофонду. За різними даним, під час голодоморів в Україні загинуло від семи до десяти мільйонів людей.

Щороку українці всього світу вшановують пам’ять своїх предків – безневинно страчених жертв Голодомору.  23 листопада о 15:30 у Броварах поблизу пам’ятнику жертвам Голодомору та політичних репресії (територія храму Покрови Пресвятої Богородиці) розпочнеться акція-реквієм зі вшанування пам’яті жертв геноциду.  Під час акції відбудеться покладання квітів та запалення поминальних свічок до пам’ятника, відбудеться експозиція репродукцій картин, присвячених цій великій трагедії, а також демонстрація фільму «Голодомор. Україна XX століття. Технологія геноциду».

Броварська міська організація партії УДАР закликає усіх, хто приєднається до акції-реквієму, утриматись від використання партійної символіки та політичної агітації.