• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Виконком надав дозвіл зрізати дерева під будівництво торговельного центру

Березень04/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього тижня броварський виконавчий комітет надав дозвіл на зрізання 36 дерев в місті. ТОВ “Житлопобут-Комплект” видалить 26 зелені насадження, а управління освіти – 10 дерев. Про це йдеться у відповідному рішенні міськвиконкому.

Як зазначається у рішенні, згідно з актами обстежень зелених насаджень, ТОВ “Житлопобут-Комплект” для будівництва торговельного центру прийдеться зрізати:

  • 26 дерев листяної породи на земельній ділянці по вул. Чорновола В’ячеслава (Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 13-17 від 22.02.2017 р)

Також управлінню освіти і науки Броварської міської ради дозволили зрізати:

  • 10 дерев листяної породи на територіх навчально-виховного обєднання по вул. Київській 306-А (Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 12-17 від 03.02.2017 р.)

Нагадаємо, що минулого місяця під будівництво нової багатоповерхівки від скандального забудовника «Альянс-Новобуд» було зрізано 63 сосни 50-ти річного віку на розі вулиць Симоненка-Чорновола. А для будівництва нового кварталу ЖК Олімпійський, що на Торгмаші, виконком у лютому надав дозвіл зрізати 32 дерева.

  • avatar
    Andrey
    6 років тому

    Люди добрі, до якого часу в нашому рідному місті Бровари будуть знищувати зелені насадження!? Скільки можна набивати кармани грошима!? Таке враження, наче б то живемо останній день. Невже вам байдуже, що ми залишимо після себе нашим же дітям, внукам, правнукам. Давайте якось вже будемо не байдужими до рідної землі! І не будемо “варварами” у своєму домі…!!!!!!!!!!