• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Виконком надав дозвіл на зрізання 47 дерев у Броварах

Вересень06/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Минулого тижня броварський виконавчий комітет надав дозвіл на зрізання 47 дерев в місті. Комунальне підприємство “Бровари-Благоустрій” видалить 42 зелені насадження, а управління освіти – 5 дерев. Про це йдеться у відповідному рішенні міськвиконкому.

Як зазначається у рішенні, згідно з актами обстежень зелених насаджень, КП «Бровари – Благоустрій» прийдеться зрізати:

 • 12 дерев, які ростуть по вул. Павла Тичини (акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №447 від 31.05.2016);
 • 30 дерев, які ростуть на території парку ім. Т.Г. Шевченка (акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №454 від 09.08.2016).

Також управлінню освіти і науки Броварської міської ради дозволили зрізати:

 • 5 дерев, які ростуть на території Броварської ЗОШ № 10 по вул. С. Петлюри, 17-б (акт обстеження  зелених насаджень, що підлягають видаленню №452 від 02.08.2016).

Щоб компенсувати нанесену довкіллю шкоду, виконком зобов’язав комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» та управління освіти висадити дерева у двократному розмірі від зрізаних, за узгодженням з управлінням ЖКГ.

Загалом протягом 2016 року виконком ухвалив 8 подібних рішень, відповідно до яких дозволено зрізати 523 дерева.

Нагадаємо, 9 серпня виконавчий комітет Броварської міської ради надав дозвіл на зрізання 206 дерев. Запланована масова вирубка дерев пов’язана зі скандальним будівництвом багатоповерхівок ТОВ “Альянс Новобуд”, проти якого неодноразово виступали місцеві мешканці. Депутат міськради від цього округу Андрій Саук обіцяв винести рішення щодо залишення недоторканої лісопаркової смуги на найближчу сесію.

 • avatar
  Trkua
  7 років тому

  А ну что ж тут удивляться, ведь зима скоро, а газ-шайтан дорожает. Вот и запасаются местные власти дровишками. Правда еще не видел ни одного ново-высаженого дерева, а уж тем более в двух кратном размере.
  И для справки для тех кто видел саженцы деревьев в парку “победы” их высаживал не парк, а пару неравнодушных старичков, которым пришлось побегать дабы получить РАЗРЕШЕНИЕ на этот альтруистический поступок.