• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

АНОНС: 29 червня збирають мешканців, які проти будівництва 6-поверхової будівлі на Гагаріна

Червень27/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У четвер броварські міські депутати та активісти міста запрошують на зустріч мешканців Броварів та мешканців будинку по вул. Гагаріна, 23 щодо питання майбутнього будівництва 6-поверхової будівлі біля 7-ї броварської школи. Про це йдеться в оголошеннях, які розвішані по вул. Гагаріна.

Як зазначається в оголошенні, зустріч відбудеться 29 червня, о 19:30, на майданчику будинку по вул. Гагаріна, 23.

Нагадаємо, що минулого тижня, в п’ятницю, по вул. Гагаріна, 21 були зрізані декілька десятків дерев – каштани, граби та липи. Зелені насадження були видалені задля прибудови до існуючої зараз будівлі, де розташовано магазин «АТБ». Нова конструкція матиме 6 поверхів.

Це викликало обурення серед броварчан у соціальній мережі FB. В понеділок зранку, 26 червня, місцеві депутати, активісти та мешканці міста завітали до міського голови Ігоря Сапожка із вимогою припинити будівельні роботи біля 7-ї школи. Мер запропонував створити робочу групу, щоб вирішити це питання. Дуже швидко, вчора, вона була вже і створена – про що йдеться у відповідному розпорядженні міського голови на сайті Броварської міськради.

Як зазначає Ірина Нікітчина, архітекторка та помічниця депутата БМР, коли саме буде перше засідання робочої групи – невідомо. Вимогами від депутатів та активістів будуть наступні:

  • Скасування рішення затвердження проекту землеустрою ділянки зазначеної площі.
  • Скасування рішення щодо надання у власність.
  • Підготовка проекту рішення про Розробку ДПТ кварталу навколо СШ№7, окресленого вул.Гагаріна, бул.Незалежності, вул.Блока, вул. Героїв УПА.
  • Складання завдання на розробку зазначеного ДПТ з обов’язковим окресленням зон зелених насаджень загального користування і виокремлення їх із площі, що зараз незаконно надана торгівельно-офісній споруді.
  • Проведення громадських слухань зазначеного ДПТ, затвердження.
  • Розгляд питання про виготовлення нового проекту землеустрою та надання в користування/ власність ділянки для обслуговування торгівельно-офісної споруди.
  • Позов до суду на міську раду.

Окрім цього, активісти повідомили в соціальній мережі, що будуть збирати підписи та готувати заяву у прокуратуру.

 

Нагадаємо, землю в самому центрі міста – 24 сотки – громада Броварів втратила ще 2013 року. Дорогоцінна ділянка відійшла у власність «Альянсінвестбуду» рішенням попереднього скликання Броварської міської ради. Директором товариства на той час був екс-депутат Олександр Михайлов. А саме підприємство пов’язане із тещею Ігоря Сапожка, Світланою Коваль.