• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

За що образили Адмірала? Позачергове засідання міськвиконкому

Березень29/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

27 березня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Як повідомляється на сайті Броварської міської ради, було прийнято 10 рішень.
З самими рішеннями можна ознайомитись в реєстрі публічної інформації: рішення виконавчого комітету за 27 березня 2012 року

Більша частина рішень стосуються питань соціальної опіки і є інформацією з частково обмеженим доступом, на них ми зупинятися не будемо.
Інші рішення, які можуть бути цікавими:

Надано дозвіл КП “Служба замовника” на передачу в оренду 2 автобусів, які знаходяться в комунальній власності – терміном майже на 3 роки;

Надано дозвіл на зрізання зелених насаджень – зокрема, дозволено зрізати 24 дерева по вул.Гагаріна, 8-А, 15 дерев по вул.Воз’єднання та інші. Написано, що акти обстеження додаються, але вони не були опубліковані, нажаль;

Оформлено право власності на об’єкти нерухомого майна фізичним та юридичним особам. Особливо хотілося б звернути увагу на п.1.4. Серпокриловій Валентині Дмитрівні на житловий будинок “А-3” загальною площею * кв.м., житловою площею * кв.м. за адресою: м. Бровари, вул. Каширіна, *. Про жахіття цього будинку на вул.Каширіна (або іншого такого ж самого будинку від забудовника з прізвищем Серпокрилова) місяць назад повідомляв телеканал Інтер:

Припинено дію договору на користування місцем розташування об’єктів зовнішньої реклами. У “немилість” потрапило ТОВ “Адмірал-Фарм”, яке згідно даного рішення має демонтувати 4 своїх біл-борди власними силами. Причина – перевірка, проведена ДАІ 23.03.2012, яка встановила, що дані об’єкти розміщені з порушенням п.2 ст.16 Закону України «Про рекламу».

Встановлення ліміти на використання води деякими броварськими підприємствами;

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  11 років тому

  Цікаво, чи може ліквідація біл-бордів якимось чином бути пов’язаною з масовим розміщенням зображень пана Федоренка на біл-бордах міста? http://pravo-znaty.org.ua/fedorenko-vidtsuravsya-vid-regionaliv/ (перевірка ДАІ проводилась в той же день, коли і з’явилися зображення Федоренка)
  І чи відповідають інші біл-борди міста вимогам п.2 ст.16 Закону України «Про рекламу»? Це неважко перевірити

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Ось яка цікава вимога є в законі: “опори наземної зовнішньої реклами, що розташована вздовж проїжджої частини вулиць і доріг, повинні мати вертикальну дорожню розмітку, нанесену світлоповертаючими матеріалами, заввишки до 2 метрів від поверхні землі”