• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Як Герцен “поселив” учнів 6 школи до тепломережі, або таємниця однієї броварської вулиці

Квітень19/ 2013
avatar
Олександр Туровський

Допитливий броварчанин, студент

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Я люблю Україну. Вона зачаровує не лише своєю унікальною природою та культурою, а й не менш унікальною ментальністю її жителів. А ще я люблю Бровари. Здавалось би, маленьке містечко зі своїми маленькими проблемами. Та не все так просто. Отже, як ти, читачу, вже зрозумів, я поділюся з тобою однією загадкою нашого міста – таємницею вулиці Герцена.

Спершу пропоную поглянути на дві інтернет-мапи:

Мапа Герцена

Отже, онлайн-карти популярних інтернет-пошуковиків повідомляють нас про існування двох будівель за адресами Герцена 3а та Герцена 3. На Герцена, 3 позначена школа № 6, а на Герцена, За – якась інша будівля.

А ось за цим посиланням міститься один дуже цікавий документ, який засвідчує, що те, що нібито знаходиться на Герцена 3а, офіційно має адресу… Герцена, 3. Ідеться про виробничу базу КП “Броваритеплоенергомережа” (нині КП “Броваритепловодоенергія”):

Рішення про виробницу базу тепломережі

При цьому достеменно відомо, що за адресою Герцена, 3 розташована… Броварська ЗОШ № 6.

Чи справді школа є виробничою базою КП «Броваритепловодоенергії»? Тоді мені стає трохи моторошно від думки про те, чого навчаються і що взагалі роблять діти у цій школі. Та не переймайся, читачу. Я впевнений, що це все просто дивний збіг, і діти там не працюють на галерах заради видобутку теплової енергії. Проте факт залишається фактом: за адресою Герцена, 3 розташовано дві різні будівлі. Цікаво, що виробнича база тепломережі робить у школі? Відомо, що за часів СРСР школа № 6 мала адресу Постишева, 2. То ж цікаво, як і чому вона змінилась на Герцена, 3? А може, це перетворення ніхто і не помітив, бо дивний дух обвиває цю таємничу вулицю міста Бровари? Хтозна.

 • avatar
  Дмитро Карпій
  9 років тому

  Броварам вкрай необхідне впорядкування вулиць та нумерації будинків, але
  влада робить це кволо та по-своєму, не враховуючи думку громадськості.
  До тогож, найменовуючи вулиці, Броварська міськрада відмовляється
  повідомляти громадянам місця їхнього розташування, посилаючись на те, що
  відповідні карти мають гриф “Для службового користування”.

  Схожа проблема також з адресою Грушевського, 3.