• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Як на мене влаштували облаву броварські правоохоронці. ФОТО, ВІДЕО

Серпень03/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Днями до мене звернулись журналісти телеканалу ТВі та попросили дати коментар про головного броварського «регіонала», масажиста Миколи Азарова – Сергія Федоренка. ТВі готував сюжет про черговий транш Азарова Федоренку в сумі 23 мільйони: ці кошти начебто виділяються на реконструкцію «Купави», де директором працює дружина Федоренка – Тетяна.

Від мене журналістка Марія Усенко просила прокоментувати ситуацію з іншим, підконтрольним Федеронку, басейном – колись він був шкільний, а потім Федоренко «віджав» його у школярів і орендував для власного підприємства «Феско». Історія там темна і привертала увагу не одного журналіста цієї країни, але мова зараз не про це.

Після того, як дівчата записали  зі мною коментар, вони вирішили зайти всередину «Феско», адже в той момент туди «суто випадково» прибула знімальна група «Нашого міста» – «ручного» каналу броварських «регіоналів», основною задачею якого є створення промо-роликів Сергія Федоренка та Сапожка. Дівчата з ТВі логічно подумали, що напевно там зараз записуватимуть інтерв’ю з Федоренком і спробували потрапити в кабінет до «регіонала»-масажиста. Федоренко навідріз відмовився пускати журналістів центрального телеканалу навіть попри зауваження дівчат про вибірковість відкритості для преси: з «Нашим містом» Федоренко спілкується залюбки, а з ТВі – зась. Федоренко грубо зачиняв двері, кілька разів вдарив тими ж дверима тендітних дівчат, після чого вже довелось втрутитись мені. Тримаючи двері, я допоміг дівчатам зробити хоча б кілька нормальних кадрів, де Федоренко відмовляється відповідати на запитання.

На цьому все наче й закінчилось. Ми вийшли з «Феско», за нами відразу вийшла знімальна група «Нашого міста» і попросили мене дати коментар на їхню камеру. Я з радістю погодився, проте попросив дівчат з ТВі зняти цей процес паралельно, адже був впевнений, що Світлана Петренко з «Нашого міста» обов’язково перекрутить мої слова у сюжеті. Зрозумівши це, знімальна група «Нашого міста» відмовилась брати в мене коментар, принагідно кинувши репліку «чи розрахувався вже я з журналістками з ТВі», маючи, напевно, на увазі, що я «купую» журналістів центральних телеканалів.

Ми розійшлись по різним сторонам: ТВі до свого авто, а я – по своїм справам. Відійшовши кілька сотень метрів, мені зателефонувала Марія Усенко з ТВі і з хвилюванням сказала, що мене по найближчим дворам від 9-ої школи розшукують працівники Державної служби охорони, і в даний момент біжать тією дорогою, якої пішов я. Відразу обернувшись, я побачив, як в мій бік біжать двоє чоловіків в чорній формі, в бронежилетах та з пістолетами, на бігу вже витягаючи гумові кийки. З їх вигляду було зрозуміло: шансів, що в нас відбудеться цивілізована розмова – нуль.

Я побіг в бік вулиці Грушевського, по ходу вже телефонуючи Аліні Дяченко з проханням терміново приїхати на місце події з камерою, юристами, активістами – коротше кажучи, з максимальним підкріпленням. В цей час по Грушевського за мною їхало вже три міліцейських автомобіля. Доїхавши до магазину «Оазис», один автомобіль заблокував мені дорогу ближче до вулиці Кірова, інший – позаду, а третій – з боку проїжджої частини вулиці Грушевського. Зупинившись, з автівок відразу вибігло кілька міліціонерів які побігли в мій бік. Це була справжня облава, я був, фактично, притиснутий до стінки будинку, міліція бігла з усіх боків.

Співробітник ДСО напав на мене і намагався скрутити руки. Я відбився від нього і вимагав пояснити, що відбувається. В цей час ззаду підбіг його колега і вони вдвох заламали мені руки за спину та повели до машини. Навколо збирались люди, ситуація з боку, напевно, виглядала як в кумедному бойовику: на одного молодого чоловіка з наплічником нападають відразу близько десятка міліціонерів, а рух по частині вулиці перекритий міліцейськими авто.

Саме цей ДСОшник першим почав заламувати мені руки

На моє щастя на цей момент встигли добігти до місця пригоди дівчата з ТВі і почали знімати все на відео – записом обіцяли скоро поділитись. ДСОшники трохи заспокоїлись, руки ламати перестали, проте вимагали сісти в авто та їхати до відділку. За що мене затримують – ніхто так і не сказав. В цей час до місця вже бігли активісти «Грози» з камерами та фотоапаратами та Аліна Дяченко. Правоохоронці, які намагались мене затримати, опинились в кільці з журналістів та активістів, на них було націлено відразу п’ять або чотири камери і купа телефонів. Поведінка міліціянтів моментально змінилась: вони перестали хапати мене за руки і сказали, що ніхто нікого не затримує. В своїх поясненнях люди у формі сказали, що їм надійшло повідомлення «про проникнення в службовий кабінет, який знаходиться під охороною ДСО» і підозрюють вони в цьому «проникненні» – мене. Який кабінет мається на увазі і чому підозрюваний – я, міліціонери сказати відмовились. Пізніше найбільш активний ДСОшник сказав, що в нього є свідки, які бачили, як я «проникав до кабінету». Говорячи про свідків, він вказував на дівчат з ТВі. Дівчата відразу сказали, що я нікуди не «проникав», натомість їх самих Федоренко вдарив кілька разів дверима. Наразі маю поки лише це відео, вже після прибуття на місце пригоди ТВі. Пізніше дівчата обіцяють скинути усе відео.

Оператор “Нашого міста” Олександр Кузнецов. Знімальна група провладного каналу знала про затримання заздалегідь.

В цей момент в міліціянтів настав ступор і вони сказали, що «ніхто нікого не затримує, ніхто нікому руки не заламував» і взагалі – вони опинились тут суто випадково. В цей же час жінка з грудним малям, яка бачила все відпочатку, на камеру підтвердила, що «міліціонери поставили цьому молодому чоловіку кордони, аби той не міг нікуди рухатись і намагались його схопити.

Коротше кажучи, міліціонери зрозуміли, що і цього разу в них «не вийшло» виконати замовлення і почали розсідатись по автівках.    Для нас же усе тільки починалось.

Ми поїхали назад до «Феско», аби з’ясувати – хто давав сигнал про «проникнення до кабінету», хто туди «проникав» і хто взагалі влаштував весь цей безпрєдєл. Біля «Феско» вже стояло кілька автівок з правоохоронцями, всередині приміщення вже був заст. начальника броварської міліції Руслан Хартанович, а потім під’їхав і сам начальник – товариш Семікоп. Також там був Сергій Федоренко і адміністратор Олена Крупа – саме вона тиснула на кнопку виклику ДСО. З нами спілкуватись Крупа відмовилась і сказала, що наша зйомка – незаконна, адже ми знаходимось на приватній території. Це нас неабияк здивувало, адже ця «територія» належить Комунальному підприємству «Оздоровчо-реабілітаційний центр», де директор – колишня підлегла Федоренка, а тепер депутатка від ПР – Людмила Жеребцова.

Якраз в цей момент з бокових дверей вийшла сама Жеребцова. Коли ми запитали в неї, так що ж це за територія – приватна чи комунальна, Жеребцова впала в ступор, почала посміхатись, потім припинила посміхатись, потім знову почала і, мовчки, пішла в інший кабінет, зачинивши за собою двері. Якраз в цей момент з іншого кабінету вийшов Федоренко і, кинувши кілька образ на нашу адресу, також усамітнився в одному з кабінетів. Після цього міліція намагалась відібрати в нас пояснення. На цьому сьогоднішня історія скінчилась.

Так я про що. Люди, те, що відбувається в Броварах – це початок війни «регіоналів» проти мешканців. Їхні дії перейшли за рамки будь-якого здорового глузду, вони в паніці, тому що вже нічого не можуть поробити з тим, як руйнується їхня «імперія» – імперія страху, корупції ,брехні й тиску на всіх активних людей. Вони можуть серед білого дня спустити міліцейський батальйон, аби той влаштував справжню облаву на одного журналіста тільки за те, що той давав коментар центральному телеканалу про кандидата в парламент від ПР! Вдумайтесь у це! Сьогодні, 3 серпня – триває третій день передвиборчої кампанії. Це тільки початок. Якщо ми їх не зупинятимемо, якщо ми не підемо в рішучий і безкомпромісний бій проти цього клану – вони почнуть в нас стріляти, вони будуть кидати нас за грати і вбивати. Вони підуть на все, тому що знають: їхня поразка – неминуча, і вже після 28 жовтня їм доведеться відповісти за все. Це звір у паніці, місце якому – тільки за гратами.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Чому приїхали ДСОшники – зрозуміли, спрацювала тривожна кнопка.
  Але чому вони продовжували переслідування, якщо ознак  злочину на місці не було виявлено та що там робила міліція – це вже дуже велике питання…

 • avatar
  Kiev_brovary
  10 років тому

   *БЕДНЕНЬКИЙ* качурёнок, так и не дали нормально пиздюлей тебе((( жаль.
   Хотя ты только на публике смелый, когда вокруг такие же как и ты шалавы и пидарасы! 

 • avatar
  Сергій
  10 років тому

  На Ризаненко не успели напасть он первым делом позвонил Алине Дяченко, Качор тоже сразу позвонил Алине, да она, видать, там у вас единственный нормальный мужик. Алина, просто страшно, Вас-то похоже защитить некому.  

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Взагалі-то Різаненко, коли на нього напали, зателефонував Качору, а не Аліні. А вже Андрій розповів нам з Аліною. 
   Сергію, Ви самі собі факти придумали і самі зробили висновок? :)

   • avatar
    Сергій
    10 років тому

    Нападение в 20:30, а Алине он позвонил в 20:45, она же сама это сказала в комментарии ЭКТе. 
     

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Ми з Аліною та Андрієм знаходились в Олівері в той вечір.
     Різаненко зателефонував Качору, Качор розповів одразу нам і ми поїхали на місце злочину.
     Не хочу зараз шукати той запис, але мені здається, що Аліна, напевно, все ж сказала щось на зразок “Різаненко зателефонував нам”

    • avatar
     Alina Dyachenko
     10 років тому

     Ну-ну, і навіщо брехати про те, що я сказала, чого я не казала, якщо будь-хто може перевірити, що я насправді сказала, переглянувши ролик – http://www.youtube.com/watch?v=u8D4Zhd8Myg. На відео чітко чутно – що я кажу “нам зателефонував” (на хвилини 1:07)
     То ж непотрібно вводити читачів “МПЗ” в оману, Сергію чи як там вас звати насправді.

 • avatar
  гостик
  10 років тому

  мда, прочитавши все це, був трошки в шоці.таке відчуття, ніби Бровари перетворюються з міста на якусь зону, де ніхто немає ніяких прав, окрім представників влади і мажорів.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Потрібно створювати систему колективного самозахисту – інаке в цій системі спокійно почуватися не можна

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  10 років тому

  Уже самому тупому оптимисту понятно, что хорошего исхода ожидать не приходится. Уровень абсурда и беззакония таков, что ничем, кроме предельного запугивания – если не произойдет чего-то непредвиденного – это не кончится. Беспредел никогда не останавливается сам по себе. 

  Аналогии уже даже не Бродским, а с Дрейфусом – особенно по части судопроизводства – все более очевидны. 

  Я вот что хочу сказать. Я временами встречаю такое убеждение-надежду, что, дескать, уровень абсурда таков, что всем все станет ясно, и все вразумятся.

  Так вот, все будет строго наоборот. Впереди неприятные сюрпризы, и немало. Количество людей, самоидентифицирующихся с властью и полностью принимающих и одобряющих происходящее, будет расти. Механизм ровно тот же, который обуславливает стокгольмский синдром: психика не в состоянии вынести безысходного насилия и адаптируется к насильнику. Чем слабее личность, тем сильнее адаптация, доходящая до полного слияния. То, что кажется любому нормальному человеку абсурдом, будет постепенно превращаться в норму де-факто. 

  Немалое количество людей, почитаемых за вменяемых, начнут писать вещи, от которых у нас волосы встанут дыбом. Собственно, процесс уже пошел, и довольно давно, но я думаю, начнет нарастать лавинообразно.
  http://redtigra.livejournal.com/644705.html 

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Андрію, сюжет на ТВі вже показали?

 • avatar
  Walera
  10 років тому

  Видок у Качура как у маджахета смертника, я б его тоже испугался и вызвал милицию. Дайте ему денег на нормальную одежду

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   10 років тому

   “Валера, пришло твое время….”

  • avatar
   Cnhtkjr Art
   10 років тому

   “Качура”… у кого, у кого?

  • avatar
   Elff
   10 років тому

   Люди, но все же давайте не будем переходить определенные границы!
   Не нравится внешний вид Качора, не вопрос. О вкусах, как говорится, не спорят.
   Это  же просто бестактно…
   Разве во внешности Качора суть спора?

 • avatar
  Inna
  10 років тому

  Кажуть від Качора перегар стояв на все приміщення… навіщо з “будуна” туди лізти? 

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Хто каже? Жеребцова? Та сама, яка “впала в ступор, почала посміхатись, потім припинила посміхатись, потім знову почала і, мовчки, пішла в інший кабінет” ?
   Ось відео, як це відбувалося

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Інна, хто таке каже? І Ви самі – хто?

   • avatar
    Inna
    10 років тому

    Я звичайна людина, яка не буде голосувати за кандидата якого ви так піарете, я маю на увазі Різаненка який так само як і Ратніков набиває собі ціну і чекає коли йому запропонують гроші щоб він замовк… гроші він візьме… 

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     О, а з цього моменту можна докладніше? 
     Є підтверджена інформація, що Ратніков набивав собі ціну, чекав, коли йому запропонують гроші і врешті-решт взяв гроші? Можете скинути на емейл?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Чи знову черговий наклеп від чергового аноніма?

    • avatar
     Maksim Dyachenko
     10 років тому

     то есть вы подтверждаете, что кто-то дает деньги? можно ФИО?

 • avatar
  Zakrevskiy
  10 років тому

  Я б на месте Федоренко набил бы морду этому нахальному и пьяному Качору, так нагло лезть к человеку в рабочий кабинет…За деньги готов на все !

 • avatar
  Cnhtkjr Art
  10 років тому

  Фу, фу, фу, пане Качоре,
  як ви могли?! Потрощили людині двері; намагалися прорватися в громадську
  приватну приймальню; задавали неполіткоректні питання через проплачених
  журналістів центрального каналу; ввели в ступор простими запитаннями таку милу,
  та фригідну дівчину; та і на сам кінець – це ж Федоренко, він про людей думає,
  а ви його відволікаєте, та ще й провокуєте! А якщо він із-за стресу розучиться
  думати зовсім, хто ж тоді про мене подумає?! Ви, шолє? Чи я сам повинен про
  себе думати?! Фу,фу, фу на вас! Краще сидіть дома та дивіться телевізор і не
  заважайте обраним оббирати це місто і надалі, так як це свідомий вибір нашого населення!

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Щодо спекуляцій з боку анонімних коментаторів, які стверджують, начебто я під час інциденту був нетверезий. 
  Доводжу до їхнього відома, що в даний момент я, за рецептом лікаря, вживаю антибіотики. А як відомо – антибіотики несумісні з алкоголем, тому я в принципі не міг бути під впливом алкоголю. Окрім того, якщо Жеребцова була впевнена, що я перебуваю в нетверезому стані (про що вона так кумедно і, в той же час, вульгарно, сигналізувала на камеру), то чому вона тоді не закликала міліцію провести мені експертизу на вміст в крові алкоголю? На той момент у”Феско” було мало не все керівництво броварського МВ – сумніваюсь, що вони відмовили б таким “поважним” персонам як Федоренко та Жеребцова :)

 • avatar
  Юлия Фесюк
  10 років тому

  Фото Качура за день до подій, що сталися
  в приміщенні “Феско”. Жеребцовій треба було іти в “гаішниці” з таким нюхом!  

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Ну-ну, Юля Фесюк, у якої ні твітів, ні фоловерів на Твітері немає )) Не дуже переконливо виглядаєте для того, щоб бути реальною особою. Кого намагаєтесь обманути? ))
   І фото підібрали просто чудове! :) У 40 градусів спеки Андрій ходить у теплому реглані?)))) Ви б хоч трошки думали, перед тим як постити таку “компру” )) 

   • avatar
    Юлия Фесюк
    10 років тому

    Ніколи і не збіралася реєструватися в твітері, це марна трата часу! Була змушена задля відкриття людям очей. А от чому Качур в літні вечори натягає на себе реглан, лише йому відомо і мабуть його лікарю. А може це його морозить від кількості холодного пива?

    • avatar
     Cnhtkjr Art
     10 років тому

     *вытирая слезы*
     Автор, жги еще )))

    • avatar
     Alina Dyachenko
     10 років тому

     Якщо Ви дійсно реальна людина, яку дійсно звати Юлія Фесюк, то доведіть це – поставте фото, дайте посилання на ваші акаунти у соціальних мережах (ВКонтакті, Однокласниках тощо), де у Вас є реальні друзі. Інакше жодне Ваше слово не матиме жодної ваги та значення.
     А Ваша невдала спроба ввести наших читачів в оману, що свідчить про Вашу зневагу до них (невже Ви дійсно думали, що читачі на цьому сайті настільки нерозумні, щоб повірити у Вашу брехню), не сприяє довірі до Вашої особи.

     • avatar
      Юлия Фесюк
      10 років тому

      От навіщо я буду висвітлювати відомості про себе? Щоб ви і мене лайном поливали? Доречі зневага у мене лише до “команди молодих і кмітливих”!

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Смішно читати це від людини, яка сама щойно намагалась облити брудом автора ресурсу, на якому вона написала свій коментар. Ви думаєте, функція коментарів на нашому сайті зроблена для того, щоб Ви могли безвідповідально писати тут всіляку брехню та ображати тих, хто створив цей сайт?
      Відомості про себе Ви маєте навести, по-перше, тому, що інші учасники дискусії це зробили, а по-друге, для того, щоб писати на цьому сайті, люди мають вказувати справжні імена та доводити справжність свого існування.

     • avatar
      Юлия Фесюк
      10 років тому

      Справжність існування))))))))))))) Ой!!! Я лусну)))))))) Але ж не робот вам пише))) От насмішили. 
      А сприводу моїх коментарів, то ви ж усі мабуть також вважаєте себе пристойними людьми, а при цьому поливаете лайном дійсно достойних людей та зневажаєте все те, що вони роблять. Я, як жителька міста, вважаю, що ви просто безсоромні люди. И тому намагаюся вам це довести тією самою монетою, якою ви намагаетесь спаплюжити думку людей нашого міста, які, на відміну від авторів, задоволені тим, що робить теперішня влада міста. 
      Доречі, звернула увагу на ваш сайт, коли согодні почула, що “місьє Качур” в не тверезому стані ломав двері до кандидата в депутати. Та вже все місто про це говорить))). Не обійшов цей факт і моєї уваги. Ну насмішили людей))))))))) Вам там усім хоч самим не соромно??? 
      Ви так цікаво та захоплюючи написали цю статтю, що мабуть витрачу час та прочитаю ще й інші статті. Просто анекдот якийсь))))))))………………    

     • avatar
      Cnhtkjr Art
      10 років тому

      Ух! Вы теперь мой самый любимый комментатор тут )))
      Такой жирной хавки я даже на СБН не встречал.
      “И тому намагаюся вам це довести тією самою монетою, якою ви намагаетесь спаплюжити думку людей нашого міста” )))) этой какой? Фотографиями 3-х летней давности, которые вы выдаете за “вчерашние”? )))
      Вы даже не себя сейчас опускаете, а того кандидата который вам за эти посты платит. Потому что, если
      даже
      его “избиратели” так бессовестно лгут людям между глаз, то что уж говорить о них самих?

     • avatar
      Юлия Фесюк
      10 років тому

      Якщо Вас дуже цікавить моя персона зверніться до паспортного столу, може там Вам нададуть якусь інформацію. 
      “избиратели”)))))))) Та я взагалі не ходжу на вибори. Навіщо воно мені треба, переживати за якусь конкретну персону? Сила у всій владі цілком і те що робить теперішня влада мене цілком влаштовує, за що їй спасибі. А на вибори нехай висувають кого завгодно, хоч би і Качура, головне щоб гірше не стало!
      А от мені доречи цікаво, чому ви так активно реагуєте, коли вам говорять правду в вічі? Невже це вас так зачіпає. Просто є люди вашої професії, які не спростовують того, що вони діють як лайно, бо така в них робота. А ви намагаєтесь знайти золоту середину. Тримайте вже одну лінію! Бо ви так і самі заплутаєтесь))) Доречи, ви ж журналісти, на скільки я розумію, то навчиться читати поміж рядків (це сприводу “монети”)Ой, добре розважили ви мене сьогодні! Дякую за те, що так добре вмієте піднімати настрій. Бо із-за цієї погоди зовсім вже якось сумно стало, а тут оп! і ваша стаття)))

     • avatar
      Cnhtkjr Art
      10 років тому

      Эм… а при чем тут вообще программисты? Я понять не могу. 
      А правдой вы называете фотографии трехлетней давности которые вы выдаете за вчерашние?!
      Нет, с такой правдой я вообще не хочу иметь ничего общего. 
      Мне вас жаль, если у вас такие понятия о правде.

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      “ломав двері до кандидата в депутати” – гляньте, як я не те, що поламав – просто на щіпки розніс весь кабінет 

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Справжність існування людини під іменем “Юлия Фесюк”

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      а десь запис передачі про пьяного Качора можна подивитися?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Та ЕКТА зараз накидає швиденько :)

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      Судя по тому как они снимали этот инцидент вопрос Жеребцовой был уже заранее спланирован и должен попасть в передачу.

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      “поливаете лайном дійсно достойних людей та зневажаєте все те, що вони роблять ”

      хтось вкрав дві шапки передбачені для дитячого будинку, одну продав і кошти віддав до дитячого будинку – чи можна вважати його достойним?

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      Якщо хтось збереться і піде прибирати сміття до лісу – ви їх теж будете зневажати?

     • avatar
      Cnhtkjr Art
      10 років тому

      Хм, так вас есть за что “поливать”? С этого момента по-подробнее, можно?
      А то мне вспоминаются слова Сергея Михалкова “Кто милиции боится, того совесть не чиста”.
      Итого – что вы скрываете?

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Дякую за чудове фото, Юліє (чи як Вас там по-справжньому звати)! Давно його не бачив – це світлина з нашого літературного вояжу до Кам’янця-Подільського трирічної чи навіть чотирирічної давності. Не зважаючи на те, що була весна, було досить прохолодно – мусили грітись в одній з місцевих піцерій. Гарні були часи, дякую ще раз, що нагадали! Принагідно зауважу – моє прізвище правильно пишеться “Качор”, а не “Качур” – Ви б запам’ятали, Вам це, вочевидь, стане в пригоді, адже судячи з усього, Ваші замовники дали Вам на мене команду “фас!” серйозну, тому лайна з Ваших вуст в мій бік литиметься ще чимало. 

   • avatar
    Юлия Фесюк
    10 років тому

    На команду “фас” реагує лише ваша “команда молодих та кмітливих”, оскільки ви всі ведете сесебе як ті скажені собаки, яким більше нічим в житті зайнятись. А виходячи з цього, мені байдуже Качор Ви чі Качур, бо лайно воно й в Африці лайно!!! 
    Дякую, що читали мене та своєчасно зреагували. Гарного вам лайнового дня!!!

 • avatar
  Cnhtkjr Art
  10 років тому

  Интересно, а только я заметил, что комментарии “Юлия Фесюк” узко направлены?
  Гражданочка, ну если вам уже платят, то вы бы может эти деньги, вместо алкоголя, на обучение спустили бы? Сейчас есть много разных курсов где могут обучить риторике, красноречию, ораторскому искусству, да хотя бы, просто, банальному троллингу, на худой конец! 
  Там бы вас может научили первой аксиоме культуры общения в “интернетах”: “Не принимай своего читателя за идиота”.
  Вы же сейчас, действительно, пытаетесь выставить идиотами всех читателей “… Право Знати”. Зачем? Вам это в кайф?! Или может вы считаете, что чем дольше кричать “волк” тем больше людей в это поверят и смешнее выйдет шутка?
  Давайте встретимся, пообщаемся. Вы вроде неплохой человек, мне было бы интересно проникнуться вашим мнением, но, сухость интернета мешает. Если вы действительно простой житель этого города, которому нынешняя власть принесла только хорошее – давайте выпьем чашечку чаю в ЛаТель или ОливерТвист (я угощаю, а за вами время) и вы зародите во мне зерно вашей мудрости и добра. Я же так понимаю, что вы не эгоистично настроенная особа, исходя из ваших слов о том, что вы полны стремления раскрыть людям глаза? И это хорошо!

 • avatar
  Alexey Sensizu
  10 років тому

  Кому верить: в высшей степени непрезентабельно выглядящему Качору с его шахидско-бомжеватой внешностью или лживым пид*рам из провластного умаодана, щедро поливающих комментарии тухлым жиром? Дилемма…

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Насправді, сумно чути подібні слова від людини, котра раніше подавала надії як талановитий журналіст, проте, на жаль чи на щастя – не склалось. Коли критерієм чесності чи адекватності деякі люди для себе визначають окремі елементи одягу чи, приміром, зачіску – це завжди сумно і, передусім, свідчить про рівень інтелекту або адекватності, власне, коментатора, а не об’єкта його коментування. З іншого боку, якщо опоненти можуть закинути мені лише одяг (який особисто їм не подобається) – то це додає впевненості деякою мірою! :) Якби ж то нашим кандидатам могли закинути лише “неправильний” одяг – ми б жили в зовсім іншій країні! 
   П.С.
   Дуже вже нагадав цей коментар невмирущий перл владики Павла з Лаври, де той назвав журналіста “бомжем” – тоді йому теж не сподобались туфлі кореспондента 1+1 :) http://www.youtube.com/watch?v=G57XMslG2OY

  • avatar
   Андрей Гребиниченко
   10 років тому

    Справедливості заради, скажу що Андрій тримається перед камерою вже набагато презентабельніше, ніж раніше.

 • avatar
  Johnny Morris
  10 років тому

  Полювання на качок відкрито )))