• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварський суд не допитав народного депутата, а «тітушку»-Стягову надали впливового адвоката

Вересень06/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

DSC_1091
Обвинувачуваний Сергій Стягов та його адвокат Жанна Гусейнова

Суд над Сергієм Стяговим – броварським «тітушком», який напав на журналіста «МПЗ» Андрія Качора – вкотре перенесли. 

Минулого разу, через неявку обвинуваченого суддя Олена Кічинська змушена була відкласти розгляд справи на 6 вересня, у той час як адвокат журналіста Качора вимагав застосувати проти Стягова примусовий привід. Сьогодні ж нападник на журналіста обзавівся адвокатом, якого до цього часу не мав, і захисниця Стягова – Жанна Гусейнова – заявила клопотання про ознайомлення з матеріалами справи, у зв’язку з чим власне знову й перенесли засідання суду.

Жанна Володимирівна Гусейнова – відомий в місті адвокат, голова дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №106 видане 06.11.1993 (на підставі рішення про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською №2 від 06.11.1993) видане уповноваженным органом Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури – Київська обласна КДКА. За інформацією, отриманою з відкритих джерел, володіє ТОВ «Нива-ТУР», що зареєстроване в м. Ялта та займається туристичною діяльністю.

Зазначимо, що сьогодні мав відбутися допит свідка – народного депутата України Павла Різаненка. Саме він був одним з небагатьох, котрий в деталях бачив момент удару та перший намагався затримати Стягова одразу після нападу на журналіста Качора.

Не зважаючи на сесійний тиждень у Верховній Раді України, народний депутат Різаненко таки знайшов час прибути сьогодні на суд у Бровари, однак захисник Стягова Жанна Гусейнова виступила проти допиту свідка Різаненка, доки не ознайомиться з матеріалами справи. Таку позицію адвоката підтримала і прокурор Блінова.

У зв’язку з неявкою обвинуваченого на попереднє засідання суду представник потерпілого планував подати клопотання про взяття Сергія Стягова під варту, аби броварський «тітушко» очікував наступного засідання вже у звичних для себе стінах СІЗО. Утім, Стягов пояснив свою неявку на попереднє засідання загостренням клінічного геморою, про що надав відповідну медичну довідку.

Відтак судовий розгляд перенесено на 23 вересня, 15:00. Справа розглядатиметься в стінах Броварського міськрайонного суду за адресою вул. Возз’єднання, 1. На цьому засіданні планується таки допитати свідків потерпілого – Павла Різаненка та Миколу Миколаєнка.

 • avatar
  Valera Horosh
  9 років тому

  Вот это выбрали депутата… вместо того чтоб быть в раде, занимается чем попало, «тітушок» судит. Просто нет слов…

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Тобто він мав проігнорувати повістку із суду?

  • avatar
   lawyer
   9 років тому

   да тебе надо быть спикером парламента, ты лучше остальных знаешь что надо делать народному депутату. Броварскому гемору симпатизируешь, признайся честно ;-)

 • avatar
  Тарас Мельничук
  9 років тому

  Так тепер йому треба дати нове “поганяло”. Не “Броварський Тітушко”, а “Броварський геморойщик”. :)

 • avatar
  lawyer
  9 років тому

  Броварський гемор – погоняло )))))