• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

Залізничники нараховували фіктивну зарплату, тепер їм загрожує тюремний строк, – прокуратура

Жовтень27/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварською місцевою прокураторою завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо чотирьох службовців залізниці, – повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. Злочинці привласнили та розтратили службові кошти в сумі 224 тис грн, призначені для виплати заробітної плати працівникам підрозділу.

Як ідеться в повідомленні, правоохоронці встановили, що в результаті незаконних дій службових осіб відокремленого підрозділу головного матеріального складу Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» (правонаступник-публічне акціонерне товариство «Українська залізниця») на підставі завідомо підроблених документів, 8 співробітникам Головного матеріального складу, які фактично не працювали, за період часу з лютого 2012 по липень 2015 була незаконно нарахована заробітна плата та обов’язкові внески до державних фондів на загальну суму 224 тисячі гривень, які в подальшому незаконно привласнили.

Дії службовців кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб  у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, – повідомляють у прокуратурі.