• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Правоохоронці викрили у Броварах склад з підробними елітними спиртними напоями

Лютий28/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах викрили черговий склад з алкогольними напоями «Фінляндія», «Квінт», «Ельцин», «Аттікус», «Метакса» – елітний алкоголь виявився підробкою. Про це повідомляє Броварська місцева прокуратура на своєму офіційному сайті.

Як ідеться в повідомленні, 27 лютого Броварською місцевою прокуратурою, спільно з працівниками слідчого відділу фінансових розслідувань Броварської ОДПІ, відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління ГУДФС у м. Києві, оперативного управління Броварської ОДПІ, було виявлено та припинено функціонування підпільного складу у Броварах. Обшук проводили в рамках кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України.

На складі зберігалися з метою збуту фальсифіковані алкогольні напої. В результаті дій правоохоронців було вилучено більше 500 літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту та фальсифікованих елітних напоїв («Фінляндія», «Квінт», «Ельцин», «Аттікус», «Метакса»).

Наразі Броварською місцевою прокуратурою та слідчим відділом фінансових розслідувань Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області вживаються всі заходи для спрямування в найкоротші терміни кримінальних проваджень з обвинувальним актом до суду.

Нагадаємо, нещодавно працівники місцевої прокуратури виявили 4400 літрів елітного алкогольного фальсифікату у Броварах та Броварському районі.

Фото – із сайту Броварської місцевої прокуратури