• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Завтра броварчани продовжать страйк

Січень23/ 2014
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

strikeЗавтра, 24 січня на броварському Майдані Свободи продовжиться попереджувальний страйк громадян проти насильницьких дій влади по відношенню до власного народу. Акція буде продовженням заходу 23 січня, коли під стінами міської ради зібралось близько сотні броварчан, аби вимагати у влади припинити силові дії та запалити свічки у пам’ять за загиблими на вул. Грушевського в Києві на День Соборності.

Як повідомляє Роман Сімутін, цього разу перед присутніми виступить низка міських та районних депутатів. Окрім того, голова міського УДАРу також зазначив, що на вчорашній акції на Майдані Свободи менш ніж за годину було зібрано майже 4 тисячі гривень допомоги протестувальникам в Києві. «На ці гроші ми плануємо придбати медикаменти та засоби захисту для протестувальників», – повідомив Сімутін. Також «ударівець» зазначив, що попередньо зібрані кошти були витрачені на друк агітаційної продукції, але переважно – також на медичні препарати і теплий одяг для майданівців.

Початок завтрашньої акції о 12:00. Скликаються всі броварчани!

Позначки:, ,