• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

«Свобода» відгукнулась на заклик УДАРУ: націоналісти долучаться до протесту в Броварах

Квітень17/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

fc72b0c65963Броварська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», а також «свободівці» з інших міст Київщини візьмуть участь в акції протесту проти підвищення комунальних тарифів та «мажорського» свавілля в Броварах завтра, 18 квітня. Про це прес-службу УДАРу повідомив голова районної «Свободи» Олег Шевчук.

«Ми відразу зреагували на звернення наших партнерів по Об’єднаній опозиції та закликаємо наслідувати наш приклад інші проукраїнські сили. Те, що зараз відбувається в Броварах – це апофеоз свавілля та беззаконня, нахабства та жорстокості нинішньої влади щодо власного народу. «Свобода» завжди безкомпромісно захищала права українців на цивілізоване життя у власній країні, тому наші партійці вийдуть протестувати завтра під стіни броварської міськради. Нас обурюють ті шахрайські методи, якими Сапожко підвищив тарифи на ЖКГ, а знущання над жінкою в кафе депутатського синка взагалі виходить за межі добра і зла. Завтра ми покажемо владі, якою силою є українці, коли вони об’єднуються. Ми готові до будь-якого розвитку подій»,  – заявив Олег Шевчук.

Нагадаємо, що у четвер, 18 квітня, о 13:00 під стінами броварської міськради розпочнеться акція протесту проти підвищення тарифів на послуги ЖКГ у Броварах та за припинення розгулу «мажорського» свавілля в місті. З учорашнього дня броварські правоохоронці почали викликати ключових учасників майбутньої акції на допити, проте УДАР запевняє, що акція відбудеться за будь-яких умов.

 • avatar
  Brovarozitel
  10 років тому

  Шо же предлагает “свобода”, “удар” в ЖКХ вместо “Сапожко”, я не понял… Побузить, продвинуть ХЗ-идею в массы, пропиариться и разбежаться до следующей бузы?!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Ну навіщо ж ви так? Он на сайті Свободи повідомляється, що їм вдалось не допустити підвищення тарифів: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/038461/

   • avatar
    Brovarozitel
    10 років тому

    Сергей, спасибо за информацию. И все же, не понятно, что оппозиция предлагает для улучшения в ЖКХ. В принципе, я тоже за то, что бы не повышать тарифы.

    • avatar
     Kyshkar
     10 років тому

     Підтримую питання, де обгрунтовані пропозиції (на папері) від опозиції щодо тарифів? Хто буде рахувати? Я так розумію спеціаліст в Броварах один і це Сімутін! Дуже шкода!