• Сьогодні: Четвер, 9 Липня, 2020

«Свобода» відгукнулась на заклик УДАРУ: націоналісти долучаться до протесту в Броварах

Квітень17/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

fc72b0c65963Броварська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», а також «свободівці» з інших міст Київщини візьмуть участь в акції протесту проти підвищення комунальних тарифів та «мажорського» свавілля в Броварах завтра, 18 квітня. Про це прес-службу УДАРу повідомив голова районної «Свободи» Олег Шевчук.

«Ми відразу зреагували на звернення наших партнерів по Об’єднаній опозиції та закликаємо наслідувати наш приклад інші проукраїнські сили. Те, що зараз відбувається в Броварах – це апофеоз свавілля та беззаконня, нахабства та жорстокості нинішньої влади щодо власного народу. «Свобода» завжди безкомпромісно захищала права українців на цивілізоване життя у власній країні, тому наші партійці вийдуть протестувати завтра під стіни броварської міськради. Нас обурюють ті шахрайські методи, якими Сапожко підвищив тарифи на ЖКГ, а знущання над жінкою в кафе депутатського синка взагалі виходить за межі добра і зла. Завтра ми покажемо владі, якою силою є українці, коли вони об’єднуються. Ми готові до будь-якого розвитку подій»,  – заявив Олег Шевчук.

Нагадаємо, що у четвер, 18 квітня, о 13:00 під стінами броварської міськради розпочнеться акція протесту проти підвищення тарифів на послуги ЖКГ у Броварах та за припинення розгулу «мажорського» свавілля в місті. З учорашнього дня броварські правоохоронці почали викликати ключових учасників майбутньої акції на допити, проте УДАР запевняє, що акція відбудеться за будь-яких умов.