• Сьогодні: Понеділок, 4 Липня, 2022

Завтра про роботу броварської окружної комісії говоритимуть в УНІАНі

Вересень27/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У четвер, 28 вересня, о 12:30, в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція на тему: “Броварська перемога “УДАРу”: досвід боротьби з провладною окружною виборчою комісією № 97“. Про це “Маєш право знати” повідомили організатори прес-конфереції.

Окружна виборча комісія № 97 вже встигла прославитись. До виборів ще місяць, а опозиційним силам вже вдалось тричі поміняти провладних (хоч і  формально представляючих партію “Братство”) голів комісії. Найбільш одіозний з них, – відомий як “обухівський підрахуй” Максим Ситєнков, склав повноваження одразу після візиту до ОВК лідера партії УДАР Віталія Кличка. Також вдалось домогтися визнання результатів жеребкування зі складу дільничих виборчих комісій. Під час цієї процедури вдалося перешкодити спробі фальсіфікації і опозиційні сили отримали значне представництво в складі ДВК. Саме тому  оприлюднення затягувалася до останнього, але 26 вересня результати все ж таки було офіційно проголошено“, – сказано у повідомленні.

У прес-конференції візьмуть участь кандидат в народні депутати України від партії “УДАР” Павло Різаненко, керівник юридичного департаменту партії “УДАР” Валерій Карпунцов та  член ОВК № 97 Віталій Грень. Учасники прес-конференції, згідно з повідомленням, мають продемонструвати відеозаписи порушень та спроб зірвати роботу комісії, а також дати їм належну оцінку та поділитись досвідом перешкоджання фальсифікаціям в роботі ОВК.