• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

Завтра у міліції публічно обговорять кандидатури на посаду заступника начальника МВ

Листопад20/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Міліція21 листопада 2014 року в актовій залі Броварського МВ (вул. Кірова, 24) відбудеться громадське обговорення кандидатур на посаду заступника начальника міліції – начальника блоку з охорони громадського порядку. Таку процедуру перед важливим кадровим призначенням ініціювали активісти місцевої громадської організації “Броварський народний контроль”. Початок обговорення запланований на 14:00.

Дізнавшись, що в Головному управлінні МВС України в Київській області готується призначення, “Народний контроль” вирішив продовжити гарну традицію обговорення кандидатів на керівні посади в місцевих органах МВС й направив відповідне звернення, яке знайшло підтримку та погодження в очільників міліції.

Лист обговорення заступника начміла

Нагадаємо, призначення нового начальника броварського МВ також проходило через процедуру громадського обговорення. Ще навесні броварські активісти направили колективне звернення з проханням узгодити кандидата на відповідальну посаду з громадою. Влітку відбулось публічне обговорення, після чого, у вересні, Бровари нарешті отримали нового очільника міліції – того, кого підтримала громадськість. Микола Клименко розпочав свою діяльність у новому статусі з відкритого діалогу та спілкування з мешканцями.