• Сьогодні: Вівторок, 21 Січня, 2020

Земельна комісія міськради проголосувала за демонтаж «Кулиничів» у Броварах

Березень18/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 18 березня під час засідання земельної комісії Броварської міської ради розглядалося питання щодо незаконного встановлення у 2012-му році низки МАФів, у яких потім відкрилися магазини-кафе швидкого харчування «Кулиничі».

Під час засідання комісії були присутні представники «Кулиничів», які продемонстрували депутатам звернення на ім’я «голови міськради», написане російською мовою.  У зверненні підприємці просили узаконити МАФи, самовільно встановлені 4 роки тому.

Депутати, що прийшли на комісію звернули увагу на те, що «Кулиничі» за одну ніч встановили свої МАФи по всьому місту без жодних дозволів на це та в порушення мораторію на встановлення МАФів, що діє у Броварах. Окрім того, протягом усього цього часу «Кулиничі» не сплачували в міській бюджет жодної гривні за користування міською землею.

З огляду на це земельна комісія у повному складі проголосувала за демонтаж незаконно встановлених «Кулиничів» на всій території Броварів. Рішення підтримали усі депутати-члени земельної комісії: Володимир Опалько («Солідарність»), Андрій Василенко («Самопоміч»), Петро Бабич (УКРОП), Вадим Андрієвський («Радикальна партія Ляшка»), Олександр Резнік («Батьківщина») та Василь Кочубей (позафракційний, голова комісії).

У зв’язку з відповідним рішенням комісії та зважаючи на незаконне встановлення даних МАФів, «Кулиничі» найближчим часом зобовязані демонтувати спеціалісти спецвідділу за благоустроєм міста під голосування т.в.о. начальника відділу Олега Єжакова.

Нагадаємо, що за повідомленням ЗМІ корпорація “Кулиничі” належать екс-регіоналам Олександру Мисику та Олексію Азарову – сину колишнього глави уряду за часів президенства Віктора Януковича Миколи Азарова.