• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Земельна комісія міськради проголосувала за демонтаж «Кулиничів» у Броварах

Березень18/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 18 березня під час засідання земельної комісії Броварської міської ради розглядалося питання щодо незаконного встановлення у 2012-му році низки МАФів, у яких потім відкрилися магазини-кафе швидкого харчування «Кулиничі».

Під час засідання комісії були присутні представники «Кулиничів», які продемонстрували депутатам звернення на ім’я «голови міськради», написане російською мовою.  У зверненні підприємці просили узаконити МАФи, самовільно встановлені 4 роки тому.

Депутати, що прийшли на комісію звернули увагу на те, що «Кулиничі» за одну ніч встановили свої МАФи по всьому місту без жодних дозволів на це та в порушення мораторію на встановлення МАФів, що діє у Броварах. Окрім того, протягом усього цього часу «Кулиничі» не сплачували в міській бюджет жодної гривні за користування міською землею.

З огляду на це земельна комісія у повному складі проголосувала за демонтаж незаконно встановлених «Кулиничів» на всій території Броварів. Рішення підтримали усі депутати-члени земельної комісії: Володимир Опалько («Солідарність»), Андрій Василенко («Самопоміч»), Петро Бабич (УКРОП), Вадим Андрієвський («Радикальна партія Ляшка»), Олександр Резнік («Батьківщина») та Василь Кочубей (позафракційний, голова комісії).

У зв’язку з відповідним рішенням комісії та зважаючи на незаконне встановлення даних МАФів, «Кулиничі» найближчим часом зобовязані демонтувати спеціалісти спецвідділу за благоустроєм міста під голосування т.в.о. начальника відділу Олега Єжакова.

Нагадаємо, що за повідомленням ЗМІ корпорація “Кулиничі” належать екс-регіоналам Олександру Мисику та Олексію Азарову – сину колишнього глави уряду за часів президенства Віктора Януковича Миколи Азарова. 

 • avatar
  Бабин Михаил
  7 років тому

  От цікаво. А як же громада? Тут депутати не враховують думку громади! Кулиничі зібрали, якщо не помиляюсь, біля 7 тис. підписів, що громаді подобаються Кулиничі. Чи депутати враховують тільки думку громади, яка їм подобається?

  • avatar
   Владимир
   7 років тому

   Тому громада і питає, чому за чотири роки не було сплачено жодної гривні в бюджет міста? І питання до правоохоронців, чи можна незаконно встановити МАФ у Броварах без відома міського керівництва? Відповідаю, що ні. Отож, висновок, що влада в “долі”. А Ви кажете громада. Думка громади тут на останньому місці.

 • avatar
  Юрій Могильний
  7 років тому

  Скільки людей втратить роботу ? Хто їм створить нові робочі місця ? Скільки податків недоотримає від цього місцевий та державний бюджети ?

 • avatar
  Олександр
  7 років тому

  Яке безглуздя! Чому не легелізувати МАФи, та не поповнювати казну, вони все одно будуть стояти та будуть вони розмножуватись, зробіть як Київ, оренда землі під торгівлю на тендерній основі.

 • avatar
  Artem Yarmak
  7 років тому

  Для того щоб користуватись послугами “кулиничів” не обов’язково перетворювати місто на суцільний “базар” та “парковку” місто має бути комфортним, такі заклади можна створювати в цокольних приміщеннях житлових будинків, використовувати практики європейських міст, а не кричати що людям потрібна робота! давайте заставимо будками всі тротуари і ходити в багні! Срам!