• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Черговий незаконний паркан пав під натиском броварчан! – ВІДЕО

Травень29/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

IMG_0372_resize28 травня мешканці багатоповерхівки за адресою вул. Возз’єднання, 7 організовано демонтували незаконно встановлений будівельний паркан, який кілька тижнів тому з’явився на їхній прибудинковій території. За отриманою інформацією, на цьому місці планувалось звести ще один МАФ, котрі останнім часом «розплодились» у Броварах і продовжують дивним чином з’являтись у найнесподіваніших місцях, створюючи мешканцям купу незручностей, псуючи зовнішній вигляд міста, а інколи – наражаючи людей на небезпеку. Про те, що даний паркан встановлено без дозвільних документів кількома днями раніше підтвердили і у відділі благоустрою.

Відтак мешканці навколишніх будинків, не сподіваючись на реакцію влади на самовільне будівництво, за підтримки броварської організації партії УДАР Віталія Кличка та районного осередку партії “Свобода” практично голіруч демонтували будівельний паркан. Частини паркану були акуратно складені через дорогу, а територія, де планувалось незаконне будівництво – прибрана. На превеликий жаль, ніщо вже не зможе повернути багаторічні дерева, які росли на цьому місці поки їх не спиляли будівельники. Проте принаймні місця для прогулянок на свіжому повітрі у мешканців цього району поки буде трошки більше!

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Так його ж уже прибирали кілька тижнів тому!

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Щось не пригадую. Тоді просто зафіксували факт незаконного встановлення, але 23 травня він ще точно стояв на місці – ми туди приїжджали разом з працівниками спецвідділу з благоустрою, де вони на камеру підтвердили незаконність його встановлення.

 • avatar
  олег шевчук
  10 років тому

  Там також була Свобода

 • avatar
  Alexandr Drobyazko
  10 років тому

  а хто буде відповідати за спиляні дерева?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Я отримав відповідь на запит щодо надання дозволу на знесення 2 дерев на Возз’єднання 7. Там Службі замовника дали дозвіл на ліквідацію 2 старих сухих дерев. Не знаю, чи це про ці дерева йшлось, чи про інші

 • avatar
  Alexandr Drobyazko
  10 років тому

  Якщо я не сплутав місце події, то на минулорічному фото дійсно видно пару невеликих сухих дерев. Але поруч було декілька гарних тополь. Від яких залишились лише пеньки. Відповідно про них і питав – наврят чи вони всохли проста так за зиму.

  http://maps.yandex.ua/?ll=30.788359%2C50.510751&spn=0.016952%2C0.002203&z=17&l=map%2Cstv&ol=stv&oll=30.787419309999997%2C50.5100808&ost=dir%3A-42.203284880455044%2C-9.210840504001863~spn%3A90.74355515220368%2C44.72378759670663

 • avatar
  Гість
  10 років тому

  Я наприклад виступаю за будівництво на цьому місці аптеки, вона нікому не заважає.
  Хочу звернутися до автора статті – перед тим як писати статтю ви почитайте коментарі ваших товаришів та пишіть правду. Дерева зрізали не невідомі а “Служба замовника”. Ваша цитата з минулої статті “Вчора ввечері неподалік від супермаркету “Форум” біля будинку № 7 по вул. Возз’єднання невідомі особи зрізали кілька дерев”, а де на фото гілки, стовбур і корнів не два а всього один. Чому не виходили люди захищати дерева під час зрізання? А тут зявився пан Сімутін і зробив з цього шоу. Гідний артист цирку. Пишіть правду!!!! А якщо не вмієте то не пишіть взагалі. Складається враження що взагалі сайт ви зробили самі для себе. Самі пишемо, самі коментуємо. Тому й шанувальників вашого сайту так мало. Спілкуйтесь по телефону.
  А на цьому відео мешканців будинку було здається аж двоє тому ваша чергова цитата: “мешканці навколишніх будинків, не сподіваючись на реакцію влади на самовільне будівництво, за підтримки броварської організації партії УДАР та районного осередку партії “Свобода”, зовсім недоречна. І хлопці прийшли прибирати паркан досить дебелі (схоже дуже на ваших бойовиків).
  Вся дія партії Свобода і Удар в м.Бровари і полягає в створенні шоу. І захищаєте ви тільки там людей де можна зняти найкумедніше та вигідне для вас відео, підтвердження моїм словам цитата пана Різаненка ” Їх ніхто не оскаржував бо в тих випадках не знаходилось осіб права яких були порушені або які були б мотивовані оскаржувати ті рішення”, тому і ідея ваша – захищаемо там де можна зробити шоу і піар.
  Правда завжди одна і не можна ії використовувати вибірково, так як вам заманеться.
  P.S. Дуже шкода , але я теж голосував за партію Удар.

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Я розумію, що комусь дуже хочеться, що ті проблеми у місті, на які реагує депутат Сімутін, були лише його черговими приводами для шоу та піару, які він сам вигадує чи вишукує. І тому, хто дуже хоче, щоб це було правдою, дуже важко повірити, що все зовсім не так.

   На прикладі цієї ситуації з парканом якраз і можна побачити, як зазвичай це насправді відбувається. Про те, що на цій земельній ділянці відбувається щось неладне, Сімутін дізнався від людей, які під час спроби встановити паркан вийшли до будівельників та зупинили встановлення паркану. Дерева, на жаль, вберегти не встигли, бо їх зрізали у робочий час, коли мало людей перебуває вдома. Одне дерево зрізали, інше викорчували з коренем. Люди навіть викликали міліцію, щоб зафіксувати факт незаконних, на їх думку, дій.

   Депутат Сімутін їхав з чергової зустрічі з мешканцями і проїжджав повз, побачив, що біля недобудованого паркану гуртується кілька десятків людей, підійшов і люди йому розповіли, що сталось. Він порадив їм скласти зверненння до влади про незгоду мешканців з будівництвом, люди почали збирати підписи. У подальшому депутат подав низку звернень від себе, щоб отримати всі необхідні документи по цій земельній ділянці.
   Як вдалось з’ясувати депутату, дозволів на встановлення паркану ніхто ніяких не видавав, а стосовно зрізання дерев – то взагалі цікава історія. КП “Службі замовника” давали дозвіл на зрізання двох тополь НА ПРИБУДИНКОВІЙ ТЕРИТОРІЇ будинку № 7 по вул. Возз’єднання. Але, як запевняють мешканці, зрізали каштан та вербу. Та навіть не це важливо, важливо інше. Якщо дозвіл був на зрізання дерев на прибудинковій території, то значить ця ділянка розташована на прибудинковій території, а значить її не можна здавати в оренду, а значить її виставили на аукціон незаконно. Якщо ж ця ділянка не є частиною прибудинкової території буд. №7, то дерева зрізали БЕЗ ДОЗВОЛУ. Бо дозвіл був на дерева “на прибудинковій території”.

   Я все це знаю, бо тримаю цю тему на контролі та спілкуюсь з юристами-помічниками Сімутіна, які аналізували документи.

   Під час демонтажу паркану я помітила на відео лише кількох активістів УДАРу та Свободи, решта – і їх переважна більшість – мешканці будинку. Тому як би вам не хотілось, щоб це були не прості громадяни, це – ПРОСТІ ГРОМАДЯНИ, які не хочуть біля свого будинку аптечного кіоску. Чи правомірне їхнє таке бажання чи ні, залежить від того, чи дійсно ця земельна ділянка розташована на їхній прибудинковій території. Але з’ясувати це, по версії броварської міськради, неможливо, оскільки такі території не визначені. І влада свідомо їх не визначає уже багато років, щоб маніпулювати нормами закону.

   Я особисто не виключаю, що ділянка надана Мельнику в оренду дійсно законно. По-перше, вона дійсно може не перебувати на прибудинковій території, а по-друге, право її оренди продали через аукціон, а це рідкість у Броварах. І ще, можливо, тут дійсно потрібна аптека. Але. Але перш ніж починати встановлювати паркан та спилювати дерева, треба зробити інформаційний стенд, щоб люди знали, що будуватиметься і не боялись, що це буде черговий ганделик. Також непогано було б мати при собі документи, що підтверджують право оренди. Просто щоб заспокоїти недовірливих людей.

   А щодо дерев, то, скоріш за все, їх зрізали без дозволу. Тому, мабуть, і викорчували з коренем, щоб і довести через кілька місяців, чи було там дерево, було неможливо. А дозвіл КП “Службі замовника”, за моєю версією, стосувався інших дерев – там неподалік, ближче до будинку, є ще один свіжий пеньок.

   Ну і наостанок – стосовно читачів МПЗ. Протягом останніх кількох місяців відвідуваність нашого сайту тримається на позначці 8 000 унікальних відвідувачів на місяць, неунікальних відвідувань 17 000. Як для 100-тисячного міста, мабуть, це не мало і це важко назвати “мєждусобойчиком” своїх для своїх.

   “Правда завжди одна і не можна ії використовувати вибірково, так як вам заманеться”. Ось тут з вами згодна повністю. І навіть якщо вам вона – правда – не подобається, це не значить, що вона перестає бути правдою.

 • avatar
  Гість
  10 років тому

  Дякую за змістовну відповідь. Аукціони проходять регулярно, сам неодноразово читав на сайті міста Бровари оголошення за 1,5-2 місяці до проведення. Погоджуюсь, що необхідно було встановити стелу з інформацією про будівництво (самого дратує відсутність інформації), але невже могли дати дозвіл на зрізання каштану. Навіть знаючи нашу владу думаю це неможливо. Але особисто бачив як десь за місяць до встановлення забору пилялись дерева і здається то були дві тополі (точно не пам’ятаю), так-що того дня ніхто дерева не пиляв. Спробую знайти фото в домашньому архіві, десь в цьому районі фотографував дітей.
  Ви погодились зі словами «Правда завжди одна», тому напросилось запитання: якщо у якогось підприємця чи фірми будуть всі документи в порядку на будівництво але все-ж будуть не задоволені люди що ви тоді напишете і чи буде пан Сімутін і його юристи допомагати бізнесменам в боротьбі за свої права проти незадоволених жителів міста? (не розглядаючи будівництво в парку “Перемога”, сам проти і підтримую знесення забору). Дуже хочу прочитати статтю про допомогу опозиційних партій і підприємцям теж, їх звичайно менше ніж звичайних виборців але вони теж мають права, а без цього у депутатів якась гра в одні ворота виходить.

  • avatar
   олег шевчук
   10 років тому

   Зробіть аптеку в старому місті – на “Геологорозвідці” нема жодної аптеки , там навіть приміщення є