• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Кому заважають дерева на вулиці Воз’єдання?

Квітень18/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

На засіданні виконавчого комітету 27 березня було ухвалено ряд рішень, які змусили мене (і думаю, не лише мене) хвилюватись: було надано дозвіл на знесення зелених насаджень: 24 дерева по вул.Гагаріна та 15 дерев по вул.Воз’єднання.

Акти обстеження дерев на сайті опубліковано не було, тому довелось звертатися до виконкому з інформаційним запитом.

Ось, що вдалось з’ясувати:

24 дерева по вул.Гагаріна, 8а ростуть на території центру соціального обслуговування. Згідно актів огляду вік дерев становить від 15 до 50 років, дерева перебувають в аварійному стані, тому вони підлягають зрізуванню;

А ось 15 дерев по вул.Воз’єднання стали жертвами реконструкції вулиці Воз’єднання. Яблуня, вишні, берези, каштани та клен, які, згідно висновків комісії, перебувають у задовільному стані, підлягають видаленню, оскільки на межі, де ростуть дерева, заплановано проведення робіт з реконструкції тротуару. Також буде зрізано дві 20-річні липи, які перебувають у незадовільному стані.

Згідно інформації, яка є в розпорядженні МПЗ, на реконструкцію вул.Воз’єднання планується витратити близько 5.2 млн грн (з них освоєно вже майже 2.6 млн грн). З якою метою проводиться реконструкція вулиці та які саме роботи буде виконано – це питання, яке нам ще потрібно буде з’ясувати. Ймовірно, що ці роботи пов’язані з будівництвом тролейбусної лінії в Броварах.
Слідкуйте за новинами!

 • avatar
  Lisova
  11 років тому

  Останні роки спостерігається просто якась знавісніла тенденція до вирубування.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Я взагалі не можу зрозуміти, навіщо потрібно розширяти вул.Воз’єднання – там же по 2 полоси в кожному напрямку! А якби люки водовідведення не підіймали на 15 см над рівнем полотна, то взагалі була б нормальна дорога