• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

Замість зупинки навпроти “Терміналу” броварчанам підсунули м’ясний кіоск “П’ятачок”

Квітень26/ 2013
avatar
Сергій Севрук

Журналіст "Маєш право знати", громадський активіст

Зупинка на Терміналі 8Броварчани вже давно звикли до усіляких “покращень” та “ноу-хау” від міської влади, яка не перестає “турбуватись про кожного”. Дійшла черга і до мешканців вул. Черняховського та відвідувачів ТРЦ «Термінал». Чиновники вирішили подбати про їх зручність купувати м’ясні продукти прямо… на зупинці, а точніше «у складі павільйона очікування громадського транспорту».

Щоправда, новий торговельний кіоск лише на папері є одним цілим із зупинкою громадського транспорту, насправді ж його побудували на місці зупинки навпроти «Терміналу», де завжди чималий пасажиропотік, при цьому місце для посадки та висадки пасажирів маршруток перенесли на кільканадцять метрів вперед у напрямку руху.

Зупинка на Терміналі 2

Зупинка на Терміналі 5

Зупинка на Терміналі 7

До появи магазину «П’ятачок» зупинка була розташована неподалік від пішохідного переходу, але й тоді люди далеко не завжди зважали на правила дорожнього руху, перебігаючи дорогу у неналежному місці. Тепер же законослухняним пішоходам доведеться долати ще кілька десятків метрів до переходу, а для менш сумлінних громадян спокуса перебігти дорогу навпростець істотно збільшилась. При цьому ті, хто все ж таки піде до “зебри”, автоматично стануть потенційними покупцями м’яса в новому кіоску.

Схема переносу зупинки

Зупинка на Терміналі 6

Зупинка на Терміналі 9

Відвідавши місце появи нового торгівельного кіоску «П’ятачок», журналісти «Маєш право знати» звернули увагу на те, що перенесений павільйон очікування громадського транспорту розташували просто на зеленому газоні. Той, хто це зробив, не потурбувався не лише про асфальтне покриття під зупинкою зупинці, а й про безпеку пасажирів, адже конструкцію навіть не закріпили належним чином і в будь-який момент, наприклад, від сильного пориву вітру, вона може перевернутися.

Зупинка на Терміналі 4

Зупинка на Терміналі 1

Зупинка на Терміналі 3

Та навіть якщо відкинути всі моральні сторони цього питання та звернутись до пункту 2.3. рішення Броварської міської ради від 20.12.2012 № 784-27-06, яким право користування земельною ділянкою площею 0,0030га надано «Товариству з обмеженою відповідальністю «Голдіфар» для розміщення тимчасової споруди в складі павільйону очікування для здійснення підприємницької діяльності із торгівлі фасованими товарами з тривалим терміном зберігання», то до місцевих контролюючих органів виникає щонайменше два питання:
1. Де ж, все-таки, має знаходиться «тимчасова споруда для здійснення торгівельної діяльності в складі павільйону очікування»?
2. З яких пір свіже м’ясо та м’ясні продукти  стали вважатися «фасованим товаром з тривалим терміном зберігання»?

Цей випадок, на жаль, вкотре засвідчив, що броварська влада, перш за все, дбає про бізнес-інтереси окремих підприємців, а не про зручність та безпеку громадян, і в будь-який момент готова знехтувати останніми. Та хочеться сподіватись, що місцева громадськість не залишиться осторонь та подбає про свої інтереси та дотримання законодавства під час встановлення подібних конструкцій біля їхніх будинків.

 • avatar
  Roman Sviatskiy
  9 років тому

  такий же прикол з зупинкою “старий центр” – але там зупинку не переносили, її просто прибрали

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Це пов’язано з реконструкцією площі, я так розумію?

   • avatar
    Andriy Kachor
    9 років тому

    Та ні, площа ж далеко. Там просто також будують якийсь торгівельний павільйон

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Ааа, у старому центрі, я чомусь про розвилку подумав…
     Дійсно, у старому центрі зупинка просто там валяється на землі

 • avatar
  Brovarozitel
  9 років тому

  Натуральное Свинство! Остановку перенесли – людей даже и не спросили и удобство входа в Терминал; Пешеходный безопасный переход и ПДД, пофиг – теперь под колеса; Односкатная крыша у Порося, как раз скатывать будет воду во двор многоэтажки; Мясная вонь, особенно жарким летом и и др. Ну не Свинство разве?!

  • avatar
   Сергій
   9 років тому

   Скочуємося ми тільки в 90-ті. Партія Регіонів звідти родом, тому мислять тільки по рекетирському методу. Гната їх треба вже давно разом із Сапогом (прізвище навіть підтримають до своїх кандидатів).

 • avatar
  Anonimous
  9 років тому

  Варіант №1 – Не купувати товари в цьому кіоску.
  Варіант №2 – Розмалювати якимись страшними графіті.
  Варіант №3 – Вчинити “вандалізм” (хай це не вандалізм в класичному розумінні).

  • avatar
   Dima Xilko
   9 років тому

   Зачем же ты назвался АНОНИМОМ если ты призываешь ,как ты считаешь к Правильным и Законным действиям ? Герои – не прячутся ! Ты ЛЖЕГЕРОЙ и призываешь к действиям ,которые несут за собой ответственность ,при чем Криминальную !!! Из за твоих призывов кто то может пострадать и потом с кого спрашивать ? ? ? Горе ГЕРОИШКА ))))))))

   • avatar
    Anonimous
    9 років тому

    За собой следи. Я не твой кумир, что бы мне столько внимания уделять. Ну, хочешь автограф тебе дам )))

 • avatar
  Іван
  9 років тому

  Для справедливості слід зазначити, що і до переносу зупинка була незакріплена. І могла перевернутися навіть від слабкого пориву вітру.

 • avatar
  Сергій
  9 років тому

  Термінал та аквапарк це обличчя Європи, а ларек “Пятачок” це наше минуле, яке повертається до нас, дякуємо тім виборцям , які повернули нам бандитів, грабіжників та насильників.

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

  Дякую МПЗ, за те , що побачили проблему мешканців м. Бровари які користуються
  цією зупинкою! Це дійсно хамство над
  людством зі сторони БРОВАРСЬКОЮ МІСЬКОЮ
  РАДИ в загалі від Шановного Ігоря Васильовича Сапожко ,так як народ його
  вибрав а він свинство робить йому.

  В загалі як
  можуть видаватися дозволи на такі « МАФИ»
  БІЛЯ САМОЇ ДОРОГИ !Та чи законно вони їх
  видають та погоджують з МРЕО за 2 метри від траси ?????? !!!!!! Це дуже цікаво
  б перевірити!

  Шановні депутати У ВАС СОРОМ Є !? ,ЩО ВИ ЗАТВЕРДЖУЄТЕ НА
  СВОЇХ СЕСІЯХ!!!!!

 • avatar
  Alina Dyachenko
  9 років тому

  Схоже, що цей кіоск взагалі встановлено без жодних законних підстав. Рішення, на яке ми посилались у статті і в якому йдеться про ТОВ “Голдіфар”, виявляється, стосується зупинки навпроти – тої, яка розташована з боку ТРЦ “Термінал”. А от щодо місця, де розташований кіоск “П’ятачок”, броварська міська рада взагалі ніяких рішень не ухвалювала (принаймні на офіційному веб-сайті таких документів не оприлюднено), і компанії, яка по всій країни ставить такі кіоски для торгівлі м’ясом – ПАТ Переяславський ЕКХП – дану земельну ділянку на вул. Черняховського у користування не надавала. Може, СЕС таки не дало погодження на його встановлення так близько до дороги

  Ось тут анонсується встановлення кіоску “П’ятчок” у Броварах – http://visnik-press.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5740%3A-qq—&catid=45%3A2010-03-25-00-23-23&Itemid=28

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Це значить що мешканці можуть його запросто знести при цьому нічого не порушивши?

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Андрію, думаю, що мешканці мають право, не пошкоджуючи майно, змінити його місцерозташування, тобто перенести його кудись за допомогою спецтехніки