• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Зробимо броварські подвір’я комфортними для життя!

Лютий25/ 2016
avatar
Батьківщина

ВО "Батьківщина" м. Бровари

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Вулиця Марії Лагунової, попри те, що знаходиться у самому центрі міста, одна з найбільш занедбаних у Броварах. Особливо, якщо пройтися дворами поруч зі школою №5 та Навчально-виховним комплексом (школа №8). Коли зима – тут майже ніколи не прибираються сніг, коли дощить – вода заливає цілі подвір’я і людям буквально немає як пройти: зливові каналізції тут відсутні та навіть тротуари – рідкість. Стан асфальтового покриття дворових проїздів в цьому районі – мабуть, один з найгірших у Броварах.

Однак така ситуація – не привід опускати руки, а навпаки – вирішувати проблеми. Днями броварські депутати фракції «Батьківщина» провели зустріч з мешканцями будинків 13 та 13а, що по вулиці Лагуновій, аби зрозуміти, які проблеми турбують людей найбільше та що потрібно зробити в першу чергу, аби мешканцям цих будинків стало комфортніше тут проживати.

07D_2625

07D_2619

Виявилось, що в тутешніх броварчан – цілий ворох пов’язаних між собою житлових питань. Передусім люди скаржаться на відсутність дворового освітлення, на хронічно не працюючи ліфти, на неякісний вивіз сміття та зовсім не облаштоване подвір’я. Найбільше дратує і турбує людей постійні потопи у дворі – на фото прекрасно видно, в яких жахливих умовах доводиться жити броварчанам.

07D_2613

IMG_3511

IMG_3496
Новообраний заступник міського голови Олександр Резнік виріс у цьому дворі. Тепер разом з колегами із “Батьківщини” займеться його облаштуванням

Після тривалого спілкування з мешканцями Лагунової (навіть не зважаючи на холодний дощ), вдалося визначити перелік першочергових проблем та домовитися, що потрібно зробити для їхнього вирішення. Попередньо домовилися про наступну зустріч, на яку депутати «Батьківщини» запросять керівництво місцевого ЖЕКу та усіх відповідальних чиновників, від яких залежить вирішення проблем людей.

07D_2681

Броварська «Батьківщина» і надалі проводитиме зустріч з мешканцями, аби з перших вуст почути від броварчан про наболіле і максимально сприяти людям у тому, аби їхнє життя в місті стало комфортнішим!

Маєте скарги, запитання чи пропозиції? Телефонуйте на “гарячу лінію” онлайн-приймальні “Батьківщини”! Наша телефонна «гаряча лінія» працює щодня крім вихідних з 10:00 до 20:00. Номер для звернень: +38(068) 555 17 55

  • avatar
    Маріна Євтушенко
    6 років тому

    Мешканці будинків вул.Марії Лагунової 13а та 13б, висловлюють подяку всім небайдужим жителям, депутатам, та особливо заступнику міського голови Резніку Олександру Вікторовичу, за сприяння та участь у виділенні коштів для робіт пов”язаних з ремонтом проїздів між даними будинками!!!