• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

Діючий веб-сайт Броварської міської ради було розроблено безкоштовно

Грудень10/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У 2012 році у Броварської міської ради запрацював новий офіційний веб-портал, при цьому стару версію сайту та архів документів за попередні роки було знищено. Через три роки міський голова Ігор Сапожко заговорив про розробку нового веб-ресурсу та запросив на зустріч з новообраними депутатами компанію, яка створює корпоративні інформаційні системи та веб-портали. За словами представників фірми Kitsoft, новий сайт міської ради Броварів коштуватиме близько 200 000 грн.

“Маєш право знати” вирішило поцікавитись, у скільки обійшлось створення сайту у тому вигляді, у якому він функціонує зараз, яка фірма виконувала роботи по розробці цього сайту, по якій процедурі її було обрано, коли було заключено угоду на розробку сайту, скільки тривали роботи, а також у скільки обходиться обслуговування сайту на місяць\на рік.

У відповідь на наш запит ми отримали наступну інформацію:

Діючий веб-сайт Броварської міської ради почав функціонувати з липня 2012 року. Розробка і підтримка веб-сайту здійснюється працівниками відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради, які відповідно до своїх функціональних обов’язків, відповідають за даний напрямок роботи.

Кошти на створення та підтримку офіційного веб-сайту Броварської міської ради з міського бюджету не виділялися.