• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Учні броварських шкіл пройдуть практику в органах місцевого самоврядування

Березень20/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварським старшокласникам (9-11 клас) надали можливість пройти ознайомчу практику в місцевих органах самоврядування і побачити на власні очі як працює виконавча влада міста. Про це сьогодні на оперативній нараді у міськраді повідомила очільниця управління освіти Оксана Мельник.

Освітяни розповідають, що до Броварського навчально-виховного об’єднання (БНВО) надійшов запит щодо проведення практики від активних дітей Броварів з метою дізнатися: як працює влада в місті. Захід запланували провести протягом тижня з 20 по 24 березня у форматі стажування. “Щоб не зривати дітей з навчання, було вирішено провести захід після уроків (з 15:00 до 17:00). Подібну практику в Броварах практикують не вперше, але раніше такій захід проходив у вигляді дня відкритих дверей”, – коментує заступниця міського голови Лариса Виноградова.

Вже сьогодні, 20 березня, о 15:00 в будівлі міськради запланована перша зустріч з бажаючими пройти стажування. Молодь ознайомлять зі структурою виконавчих органів влади, покажуть як і в яких умовах працюють люди.

У вівторок учні будуть проходити практику безпосередньо в управліннях та відділах Броварської міської ради, які вони могли обрати за власним бажанням. До них увійшли: управління освіти і науки, управління економіки, центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, а також відділ культури.

У середу стажерам дозволять бути присутніми на засіданні з питань захисту прав дитини, а в четвер на засіданні сесії міськради. П’ятниця – день підбиття підсумків.