• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

9 серпня у Броварах збиратимуть допомогу дітям військових на благодійному ярмарку рукоділля

Липень29/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Нові однокласникиУ суботу, 9 серпня 2014 року, у фойє міського культурного центру “Прометей” планується проведення благодійної ярмарки для збору допомоги дітям військовослужбовців та переселенців під назвою “Нові однокласники”. Ініціатором проведення благодійного продажу виробів місцевих рукодільниць та серії майстер-класів народних умільців є громадських рух “Голубка миру”, волонтери якого вже не один місяць опікуються постраждалими. Час проведення ярмарку: з 10:00 до 19:00.

Як розповіла “Маєш право знати” координаторка “Голубки миру” Валентина Бондаренко, метою благодійного ярмарку “Нові однокласники” є збір коштів на забезпечення шкільним та канцелярським приладдям дітей з родин військовослужбовців та родин переселенців з АР Крим та зони проведення АТО. За оцінками волонтерів, у Броварах та Броварському районі нині перебуває близько 100 подібних дітей шкільного віку, відповідно потрібно зібрати близько 60 000 грн, щоб кожна дитина отримала необхідний пакет речей до 1 вересня. “Крім того, цей процес має дуже важливе значення для соціалізації постраждалих дітей, адже вони розумітимуть, що цю підтримку їм надали місцеві мешканці. Та й діти, до класів яких потраплять ці “нові однокласники”, також знатимуть, що вони їм допомогли й можуть почати опікуватись ними та ставати друзями“, – зазначила пані Валентина.

Голубка миру Фейсбук 2

Зважаючи на те, що більшість членів ініціативної групи, що задумала проведення благодійного заходу, – майстри народної творчості та рукоділля, було вирішено обрати формат ярмарку рукодільних товарів. На даний момент взяти участь у ярмакру вже зголосилось близько 20 майстрів не лише з Броварів, а й з усієї України. При цьому організатори відкриті до співпраці й закликають броварчан, які мають рукодільні вироби, долучатись до благодійної ініціативи. Для цього контактуйте з пані Валентиною Бондаренко за тел.: (097) 886- 90-69 або у соціальних мережах Фейсбук та ВКонтакті або пишіть на електронну скриньку [email protected]

Голубка миру Фейсбук

Усі майстри матимуть змогу самостійно реалізовувати власні роботи або ж надавати роботи на реалізацію оргкомітету. Внесок у благодійну скарбничку від кожного майстра визначається особистим бажанням.

Також у рамках ярмарку планується проведення Марафону майстер-класів з умовною ціною участі, яка піде на допомогу дітям.

Які роботи уже надійшли на ярмарок та як проходить його підготовка та організація, стежте на сторінках благодійного заходу “Нові однокласники” на Фейсбуку та ВКонтакті.