• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Броварські добровольці віддячили своїм юним благодійникам

Грудень26/ 2014
avatar
Лідія Стрельченко

корінна мешканка Броварів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Напередодні новорічних свят броварські волонтери від Координаційного центру допомоги військовим, броварського осередку ВО “Свобода” та солдати, які нині перебувають на ротації, завітали до двох навчальних закладів – броварської приватної загальноосвітньої школи “Фортуна” та на курси англійської мови для дітей. Саме ці діти, їхні вчителі й батьки постійно збирають і передають кошти та необхідні речі для фронту. 

Ці зустрічі були покликані насамперед налагодити зворотній зв’язок між тими, хто збирає і передає допомогу й тими, хто її одержує на передовій. Особливо такий зв’язок важливий для дітей. Заходи вийшли дуже хвилюючими абсолютно для всіх учасників. Діти нарешті мали нагоду побачити “справжніх солдатів” і поспілуватися з ними. На обох зустрічах навчальним колективам передали українські державні прапори, привезені волонтерами з зони АТО – з підписами військових.

Добровольці дітям DSC_9257

У приватній школі “Фортуна” волонтерів і двох вояків із добровольчого батальйону “Карпатська Січ” зустріли школярі та педагогічний колектив на чолі з Тамарою Євгеніївною Мажугою. Діти читали свої вірші, дарували військовим обереги й малюнки. Один із воїнів зізнався: солдати, одержуючи на передовій листівки від дітей, розчулюються до сліз, хоч якими б мужніми та сильними б не були. Це й зрозуміло: кожен відразу згадує рідних та близьких, які залишилися вдома. Завдяки цим посланням солдати розуміють: те, що вони роблять, потрібно насамперед поколінню, яке підростає.

Добровольці дітям DSC_9245

Добровольці дітям DSC_9256

На зустрічі з “фортунівцями” у патріотичному пориві всі присутні співали гімн. І щиро дякували одне одному. Ні вчителі, ні діти не хотіли швидко відпускати гостей. Атмосфера зустрічі була справді затишною і навіть “домашньою”.

Добровольці дітям DSC_9262

Майже відразу відбулася наступна зустріч – із дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку, яких навчає англійської мови Любов Лавренюк. Тут для воїнів також підготували подарунки – солодощі, обереги, ялинкові прикраси. Усе це передадуть на фронт – захисникам України, які зустрічатимуть свята далеко від своїх домівок.

Добровольці дітям DSC_9337

Добровольці дітям DSC_9318

Добровольці дітям DSC_9383

Дітлахи поставили військовим і серйозне філософське запитання:”Чи важко бути солдатом?”. “Не важко, – відповіли захисники, – якщо любиш свою Батьківщину та маєш підтримку від маленьких патріотів. Можливо, фізично й буває важко, але коли одержуєш подяку від дітей, розумієш, що все це – недарма”. Вихованці підготували для гостей невелику програму – заспівали новорічні пісні англійською мовою “Jingle bells” та  “We wish you a Merry Christmas”. По завершенні зустрічі – традиційна фотосесія і традиційне небажання дітлахів швидко відпускати солдатів.

Добровольці дітям DSC_9415

Добровольці дітям DSC_9406

Добровольці дітям DSC_9411

Такі зустрічі в броварських навчальних закладах відбуватимуться й надалі, стаючи доброю традицією. Цього разу вдалося вкотре переконатися, що потужний “енергообмін” просто необхідний і волонтерам, і солдатам, і нашим наймолодшим патріотам.

Добровольці дітям DSC_9390

Добровольці дітям DSC_9350